Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » 4 hetes babának mennyi a...

4 hetes babának mennyi a normális mennyiség anyatejből egy szopizás alatt?

Figyelt kérdés
2009. aug. 16. 22:35
 1/3 anonim ***** válasza:

a testsúly 1/6 ának megfelelőt, de bővebben olvashatsz ezen a linken.

üdv

[link]

2009. aug. 16. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem a "normális" mennyiség nagyon tág fogalom. Ha elégedett a baba, és szépen gyarapszik, nincs miért aggódni, és méregetni sem kell. Én ezt a linket javaslom:

[link]

2009. aug. 17. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Én úgy számolgattam mindig 150 nel meg kellet szorozni a súlyát és a napi étkezések számával elosztani.

pl:4kg x150 az 600 ha 7 szer eszik akkor kb 85-90 ml

de ha picit többet eszik nem baj, de sajnos az én fiam ha hagytam folyamatossan túlette magát és volt ám ordítás.

Nem lehet erre jót mondani mert elméletileg az első 6 hétben amennyit túdsz szoptatni kell, ezt mondják bent én is ezt tettem azt mikor folyamatos ordítás volt és bevittem az ügyeletre akkor azt mondták ez nem minden babára igaz. Nekem szigorúan mérni kellet. Az sem szép amikor olyan kövér hogy megmozdúlni sem bir, ilyet manapság sokat látni. Nem kell folyokúráztatni na de azért mértékkel.

Van egy ismerösöm ahol a 9 hónapos gyerek 10 doboz tápszert eszik meg fözeléket mellé. Azért az már dúrva! Sok sikert!

2009. aug. 24. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!