Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Az baj ha nem hordok melltartó...

Az baj ha nem hordok melltartót itthon csak ha megyek valahová? Nem nagyok a melleim és így valahogy kényelmesebb, nem nyomja semmi. Hátrányom lehet belőle? Szoptatós anyuka

Figyelt kérdés
2009. márc. 7. 06:06
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
én már a harmadik babánkat várom és én sem hordtam melltartót egy kicsit megnyúlik dee nem vészes és nem a melltartó hiányának köszönhető hanem a tejci miatt
2009. márc. 7. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
nem hiszem hogy lehet hatranya en ejjel nappal melltartot viselek mivel sok a tejem es betetet hasznalok nekem igy kenyelmesebb igy is sokszor mindent osszetejezek.4,5hos a picim es szules ota a melltartom csak furdeskor,zuhanyozaskor vetem le es semmi rosszat nem nem vettem eszre a tejem sem lett kevesebb.
2009. márc. 7. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én sem hordok melltartót, vettem topot ami sokkal kényelmesebb ezt hordom egész nap és éjjel is. Én is csak fürdésnél veszem le. 3 hónapos baba anyukája
2009. márc. 7. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!