Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Hosszú szoptatósok, akik 6...

Hosszú szoptatósok, akik 6 hónapig csak szoptattak: mikor adtatok először teát a babátoknak?

Figyelt kérdés
Nem traktáltak az ismerősök állandóan azzal, hogy kell a tea előbb...?
2011. ápr. 29. 13:17
 1/8 anonim ***** válasza:

De, szekáltak, de én fejhangon üvöltve közöltem amikor ugyanez századszorra elmondta, hogy most volt elég. :-D

De akkor sem teát, hanem vizet kapott, hat hós kora után.

2011. ápr. 29. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Sem a vizet sem a teát nem fogadta el(csak 1 éves kora után),de nem is foglalkoztam vele,nyáron gyakrabban kínáltam anyatejjel és ez oltotta a szomját(is)!19 hónapig szopott.A teát nem szerette sosem, csak most hogy már nagy(2,5 éves),télen szívesen itta.A kicsi 6 hónapos és még nem adtam neki sem vizet sem teát,és egyenlőre nem is állszándékomban.Nem traktált ezzel senki sem,hiszen jól tudják a környezetemben,hogy az anyatej tökéletes szomjoltó,és fedezi a folyadék igényt.
2011. ápr. 29. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Teát még most sem ivott (16 hós)


6 hós kora után kapott vizet, amikor elkezdtük a hozzátáplálást. Senki nem szekált.

2011. ápr. 29. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

5 hónaposan nagyon meleg volt, próbálta neki teát, vizet adni, de nem kérte, inkább ciczett napközben 2 óránként.

6 hónapig csak cicizett, volt vagy 8-9 hónapos, amire elkezdett teát inni.

2011. ápr. 29. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
100%

Sosem kapott még teát, 10 hónapos. A vizet is 1 hete tanulta meg meginni. Azelőtt meg akart fulladni egy korty víztől is :) 7 hónapos koráig csak cicizett.

De, a dédik mondták a teát, de hála' csak telefonon, mert messze laknak :)

2011. ápr. 29. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szia!A fiamat még csak 5 hónapja szoptatom,de én sem adtam még vizet.A család elfogadta,békén hagynak.Itt támadtak egy páran pont pár napja,hogy milyen hülye vagyok,mert a víz kell.Hát,a fiamnak nem kell,az tuti.Majd kap,ha igényli.Ne hallgass senkire,úgy csináld,ahogy Te gondolod.
2011. ápr. 29. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Anyósom már a 10 napos gyerekemnek is teát akart adni... De eligazítottam. :)


Először vizet kapott, kb 9 hónapos korában, majd utána pár héttel csipkebogyó teát.

2011. ápr. 29. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
7 hónapos kora körül, mikor a hozzátáplálás már 2 szoptatás kiváltása volt. Eleinte vizet, vagy nyár lévén pl. meggy levét átpaszírozva vízzel felhigítva. Anyósom már 3 hónapos kora körül mást sem csinált csak szekált, hogy már ennie kellene. Pedig igazi húsgombóc volt a kicsi.
2011. ápr. 30. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!