Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Eldobhatos melltartobetetet...

Eldobhatos melltartobetetet hasznalok, de napi 4kell belole, es ez igy rengeteg. Nem jarok jobban ha veszek 3par kimoshatot?

Figyelt kérdés
2011. máj. 4. 11:12
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
De jobban jársz. Én moshatót vettem, és így legalább nem gyártottam a szemetet, nem is volt megterhelő kimosni őket, és jó puhát vettem, tehát még kényelmesebb is volt, mint az eldobható.
2011. máj. 4. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
vehetsz,addig úgyis visszahozza az árát.de ha beáll a kereslet-kínálat,akkor már nem fogod használni.fiam 6 hós és én már egyáltalán nem használok.
2011. máj. 4. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Én a szoptatás végig használtam, úgyhogy ez is mindenkinél más.
2011. máj. 4. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 13 hós a lányom, de még mindig kell a melltartóbetét a tej miatt. Én sokáig a Chicco melltartóbetétet használtam az nagyon jó nedvszívó, csak kicsit drága. A dm-es semmire nem való, most hogy már nem folyik annyira a tej a Rossmanos is elég, bár ez egy kicsit vastag. Moshatót nem használtam, nem ismerem.
2011. máj. 4. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
én a szoptatás végéig,egy éves koráig kellett használjam a melltartóbetétet.Nekem van mosható is,semmit nem ér.átázik nagyon hamar,azt csak itthon használtam,amikor nem volt gond,ha átázott.eldobhatót vettem előbb aventest,de az horror áron van,utána dm-est.fura,hogy másnak nem jó,nekem az bevált.rossmanost is vettem,ha nem jutottam el a dm-be,az is jó volt
2011. máj. 4. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

én moshatót is használtam, 6 pár volt, de kevésnek bizonyult :) hamar átázott, és körben csurgott ki a tej...


úgy vegyél moshatót, hogy számítsd ki, kb hány naponta mosol, és hogy legyen elegendő száraz mindig.... (kb 1-2 nap alatt szárad meg)


eldobhatóból nekem a rossmanos vált be. nem olcsó, de mivel nekem naponta a moshatóból is elkelt volna a 4-5 pár, az is marha drága.


egy dologra figyelj oda: én sajnos a vasalóval kicsit megolvasztottam a melltartóbetét tüll részét, és utána kaparós lett.....


nekem ez volt, és egész jó.


[link]

2011. máj. 4. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha otthon vagy, és mindegy, hogy néz ki ;), akkor négybe vágott textilpelust is belehajtogathatsz a melltartódba, az jól szív. És olcsó. :)
2011. máj. 4. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is rengeteg fogyott eleinte,de aztán kb a 3-4 hónaptól már nem használom,mert beállt a tejtermelés és csak akkor lövell be a mellem,ha a babám szopizik.Én nem szerettem a moshatót,elmozdult,átázott,büdös "tejszagú" volt,nekem nem jött be./pedig régen a lányommal ezt használtam,most mégse szerettem/
2011. máj. 5. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Nekem ugyan az volt, amit fent belinkelt a hölgy. Nagyon bevált, később eladtam szintén a teszen...
2011. máj. 7. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
csak moshatot hasznaltam.
2011. máj. 7. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!