Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Eldobhatos melltartobetetet...

Eldobhatos melltartobetetet hasznalok, de napi 4kell belole, es ez igy rengeteg. Nem jarok jobban ha veszek 3par kimoshatot?

Figyelt kérdés
2011. máj. 4. 11:12
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Ha ilyen sok tejed van, ami kifolyik, akkor vegyél gyűjtőt, és az a tejci sem vész kárba. az AVENT-nek van ilyen betéte. Én nem használtam, de egy csajszi akivel együtt szültem rögtön elkezdte és csomó tejet gyűjtött össze.
2011. máj. 9. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:
Én is csak moshatót használtam5 párat vettem egy pesti nagykerben, a Visegrádi u-val párhuzamos utcában van,és míg sok tejem volt, első 4-5 hónapban addig tökéletes volt.Nekem nem volt tejszagú, minden nap cseréltem volt hogy többször is.
2011. máj. 9. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
En Avent moshatot hasznaltam (6 darabot) es teljesen bevalt.
2011. máj. 10. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Vettem moshatot...nekem nem valt be.Elmozdult,atazott...latjatok,az ember a sajat karan tanul.Ugyhogy gyartom tovabb a szemetet...-a kerdezo voltam.
2011. máj. 10. 10:58
 15/15 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon bevált a Dm-es,nagyon ritkán áztam át, pedig van tejem még most is rendesen. A kisfiam 15 hónapos lesz és bár még min. napi 8 alkalommal szopizik, már nem használok betétet, csak nagyon ritkán, pedig mindig is nagyon folyt a tejem.
2011. máj. 11. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!