Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szoptatni vagy szeretkezni...

Szoptatni vagy szeretkezni szerettek jobban? Egy cikkben olvastam, hogy az édesanyák többsége az előbbit kedveli jobban.

Figyelt kérdés
Gondolom sorba kellett rakni, vagy pontozni, nem tudom hogy jött ki az eredmény. Kiváncsi vagyok Ti hogyan gondolkodtok, melyik nyújt nagyobb intimitást.. Légy szíves azt is írd meg, hogy a baba mennyi idős ill. Te.
2011. máj. 10. 11:42
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Akkor én vagyok a másik állat.

Nálam is okozott összebújási ingert a férjemmel a szoptatás, ugyanúgy, mint ahogyan a szeretkezés közben is rendszeresen csöpögött/folyt a tejem.

2011. máj. 10. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 xStefix ***** válasza:

Semmi köze a dolognak az állatsághoz: ugyanaz a hormon, az oxitocin működik mindkét esetben. Szexnél ez okozza az orgazmus közbeni érzéseket, szoptatásnál pedig a tejleadást. Sőt, szüléskor pedig a méhösszehúzódásokat is. Ezért lehet, hogy a szoptatás (mellbimbó ingerlése) után szexet akartok, ill. hogy orgazmus idején csöpög a tej (az első időkben).


Kérdező, a cikknek nincs linkje?

Egyébként én is azt gondolom, hogy nem (igazán) lehet a kettőt összehasonlítani. Én is mindkettőt szeretem, de abszolúte másért. A szoptatást sokkal rövidebb ideig csináljuk, mint a másikat (bár én épp az előbbit is évekig) - de ha csak az időtartamot nézzük, akkor nyilván a szex lesz valahol előrébb a listában. De csakis ezért és csakis akkor, ha nagyon megerőszakolom a témát.

2011. máj. 10. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!