Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » 10 hónapos kor körüli babák...

10 hónapos kor körüli babák anyukái, mennyi tejetek van még? Hányszor tudtok szoptatni egy nap?

Figyelt kérdés
Én még 2x, reggel és este szoptatom. Nincs több tejem, de ebben a korban már ez is elég, igaz?
2011. máj. 11. 13:16
 1/2 anonim ***** válasza:

Betti válasza:


Igen,elég.

Enyém 9 hós és még elég sokat szopik(700-800ml körül naponta),még csak 2x kap szilárdat és akkor sem viszi túlzásba,ráadásul még teát sem fogad el,úgyhogy sokszor szopik.Emellett anyatejleadó is vagyok,1 litert fejek le minden nap.Azt hittem ekkorra már csökkenni fog a tejem,de szerencsére nem.

Üdv

2011. máj. 11. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem tudom, milyen mennyiségeket szopik a kisfiam, de naponta többször is mellre teszem, mindig cuppog egy kicsit. Reggel és este többet, napközben kevesebbet. Tejem van bőven, mert gyakran látom a szájában az utolsó kortyot, amikor lefordul a ciciről. Hogy elég-e napi 2 szopi? Szerintem igen, ha az megvan 500 ml, de kérdezd meg inkább a védőnőt, ha teheted.
2011. máj. 11. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!