Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Ha szoptatás közben tévét...

Melcsiboszi kérdése:

Ha szoptatás közben tévét nézek vagy olvasok, apadhat a tejem?

Figyelt kérdés
Azért jutott eszembe, mert hogy akkor nem csak arra figyelek, stb. Csak normális válaszokat kérek!!!
2011. máj. 12. 09:52
 1/9 anonim ***** válasza:

Nem hiszem hogy ezen múlna.

Valamennyit biztos figyelsz a babára /gyerekre szóval nem ezen múlik.

2011. máj. 12. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Biztos,h nem.Én ikreket szoptattam 3 évig,és szoptatás közben én is olvastam vagy tévéztem.
2011. máj. 12. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem!Lassan 6 hónapja szoptatok és mindig nézem a tv-t alatta,szinte csak akkor van időm erre.Persze figyelek a kicsire közben,de amíg ő mohón nyel én kicsit kikapcsolódom.A nagyot is így szoptattam 1 éves koráig.Szerintem,akinek van teje bőven ilyesmitől nem apadhat el.
2011. máj. 12. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Köszi szépen a válaszokat, most megnyugtattatok!

Nincs túl sok tejem, sajnos, de mondjuk én sem hiszem, hogy ezen múlik...

Még egyszer köszi szépen mindenkinek! :)

2011. máj. 12. 11:14
 5/9 anonim ***** válasza:

A szoptatás egy reflex, nem sok köze van ahhoz, hogy odafigyelsz-e vagy sem. Persze annyi talán van, hogy ha a babát figyeled, érzelmileg ráhangolódsz, és talán könnyebben kiváltódik a tejleadó reflex, de ki tudja, hogy ez tényleg így van-e. Én szoptatás közben netezek, persze közben figyelek azért a kisfiamra is, de nem csak oda koncentrálok, még sincs semmi probléma.


18 hónapos baba anyukája

2011. máj. 12. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Én fél éven keresztül tévézve vagy olvasva szoptattam, végignéztem DVD-n a Szívek szállodája összes évadát, tök jó volt. :) Pont mire vége lett, kezdte zavarni a babámat, most 13 hónapos, még mindig szopik.

Maximum az első hetekben, amikor még nem megy rutinból a dolog, nem érdemes, hogy mindketten belejöjjetek, de utána nyugodtan. Elhiszem, hogy vannak, akik képesek arra, hogy hónapokon keresztül napi 5-6 alkalommal fél-háromnegyed órán keresztül kizárólag a szuszogó babájukat nézzék, de hidd el, a többség számára ez egy idő után kicsit unalmas elfoglaltság. :)

2011. máj. 12. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Attól tartottam, hogy csak én vagyok így vele, de most tényleg megnyugodtam! :) 8 hetes a babócám, az első időkben a szoptatásra koncentráltam, kicsit nehézkesen indult be, igazából eszembe sem jutott, hogy tévézzek vagy olvassak, csak pár héttel ezelőtt. De akkor megnyugodtam, hogy más anyukák is így vannak vele! Köszi csajok!!! :)
2011. máj. 13. 07:43
 8/9 xStefix ***** válasza:

Ó, a kezdő anyukaság!

Ez aranyos kérdés volt. :)))

2011. máj. 13. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Jól van na! :) Mit lehet tudni...
2011. máj. 14. 12:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!