Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mikor fog beállni a kereslet-k...

Mikor fog beállni a kereslet-kínálat a tejcire?

Figyelt kérdés
A babám 2 hónapos még mindig naponta átlag 1 liter tejet fejek le amit utánna öntök a csapba! Sajnos a leadásra nincs lehetőségem! A pici 3-4 óránként eszik gyönyörüen fejlődik! Csak én unom már ezt a fejegetést! Segítsetek hogy tudom beállítani a kereslet kínálatot! Vagy lehet hogy nálam nem is fog beállni??
2011. máj. 16. 22:47
1 2
 11/14 xStefix ***** válasza:

Dehogynem jó a 3 hósnak a 2 hós tej.

Fordítva nem jó, de az sem 4 hétnyi különbséggel, hanem többel.

2011. máj. 18. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Nekem is rengeteg tejem volt és azt hittem sosem lesz vége a fejős korszaknak, de kb 2 hónapos kora körül állt be, igaz "rásegítettem", belefáradtam és szépen eldobozoltam a mellszívót, és csak annyit tettem, hogy nem ürítettem ki a mellett teljesen hanem még egy kis felesleget lefejtem kézzel, zuhany alatt. Volt hogy tele volt és fájt, de napról naprajobb lett. Sajnos az elején amikor elkezdtem a szoptatást és histelen rengeteg tejem volt a baba meg még nem evett annyit amennyi termelődött, becsomosódott, szóval azt tanácsolták hogy fejjek és mindig ürítsem ki a mellett, hogy ne csomosódjon be, de már fárasztó volt az állandó szoptatás, büfiztetés, pelenkázás fejés, szoptatás.... és így tovább. szóval ne fejd annyiszor és kevesebb lesz.
2011. máj. 19. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Már 2 napja csak akkor fejek mikor már tényleg alig bírom!! Nem egy kellemes dolog az biztos! De remélem pár nap mulva már jobb lesz!
2011. máj. 19. 13:18
 14/14 Lya90 válasza:
Ha esetleg Komárom vagy Tatabánya közelében laksz, szívesen megvenném a tejed...inkább adok a pici fiamnak feles tejet mint tápszert.
2011. máj. 31. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!