Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Akiknek hírtelen elapadt a...

Akiknek hírtelen elapadt a tejük, az hogyan történt? Nekem egyik napról a másikra rohamosan lecsökkent és már egyáltalán nincsen tejem.

Figyelt kérdés
2011. jún. 28. 08:17
 1/3 anonim ***** válasza:

Elkezdtem szedni a doki által javasolt fogamzásgátlót. 2 nap után elkezdtem vérezni, de mivel a doki azt mondta, hogy ilyen lehet, nem nagyon foglalkoztam vele. Addig se volt nagyon tejem, de elkezdett csökkenni. Azt hittem, mert nem ittam eleget, nem ettem eleget, nem pihentem stb. azért.

A vérzés majdnem három hétig kitartott, egyre erősebb lett, a tejem folyamatosan apadt. A végén 2 ciciből 5 ml. A gyógyszert abbahagytam, de a tej nem jött vissza.

Mivel pcos-m van, gondolom, a bogyi bekavart a hormonoknak. Legközelebb okosabb leszek...

2011. jún. 28. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Én is pcos vagyok, még nem kezdtem gyógyszert szedni, és csak hat hónap után kell pcos kontrollra mennem, z én babám még csak hét hetes és már nincsen tejem:-(
2011. jún. 28. 09:01
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekünk már a kezdetektől tápszerezni is kellett, hiába fejtem, ittam, homeós bogyó, kb. 150 ml-nél több soha nem volt. A kisfiam meg olyan jó étvágyú baba volt, hogy egy ilyen adag kb. másfél étkezésre volt neki elég.

Ez az egész kb. a 7-8. héten volt, úgyhogy nem sokáig sikerült anyatejet adni neki.

2011. jún. 28. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!