Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Most mitévő legyek? Nem fog...

Most mitévő legyek? Nem fog tovább szopizni? Aggódom nagyon. Eddig semmi gond nem volt.

Figyelt kérdés
7 hónapos babám bimbóvédővel tanult meg szopizni, amit a 4. hónapban teljesen el is hagytunk. Gyönyörűen szopizott, 2 étkezést már ki is váltottunk, de ma egyáltalán nem fogadta el a cicit. Odatettem és csak üvöltött, el sem kezdett szopizni, nagyon keservesen sírt. Végül üvegből kapott, ahogy a 7 hónap alatt párszor, amikor nem voltam mellette etetés időben. Most alszik, én meg kifejem, amit bent hagyott. De most mi lesz? Hogyan tovább???
2011. jún. 28. 21:13
 1/10 anonim ***** válasza:
24%
Semmi baj nem lesz,ha nem fog tovább szopizni. Valószínűleg,hogy nincs elég tejed és nehezen jön neki.
2011. jún. 28. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
67%
Átszoktattad cumisüvegre. Szopni fog ő továbbra is, ha szépen türelmesen visszaszoktatod mellre. Nem szabad egyszer sem cumisüvegből adni neki, ez a cumizavar és nagyon nehéz belőle kikeveredni. Nagyon sok kitartást hozzá.
2011. jún. 28. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Jó párszor kapott cumisüvegből az elején is, mégsem volt vele semmi gond, gyönyörűen szopizott. Most meg épp hogy kapott 1x 2x üvegből, nem hiszem, hogy ez a baj. Nem lehet, hogy inkább ahhoz van köze, hogy jön a foga?
2011. jún. 28. 21:30
 4/10 anonim ***** válasza:
Hát, akkor te tudod...
2011. jún. 28. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
De, ahhoz van köze!! Az én babámnak tegnap bújt ki az első foga, napok óta nem volt hajlandó cicizni, csak ha félálomban volt, vagy aludt. Ma délután evett először jól ciciből is és bébiételből is. Remélem mi már túl vagyunk ezen a fogacskán. És remélem Ti is gyorsan túl lesztek rajta. Ez egy ilyen időszak, túl kell élni valahogy. Tudom, hogy szörnyű, ha csak ordít. Nem lesz semmi baja a cumisüvegtől egy 7 hónapos babónak, ő már nem lesz cumizavaros! Kitartás!!!!
2011. jún. 28. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm, igyekszem nem feladni! :)
2011. jún. 28. 21:49
 7/10 xStefix ***** válasza:

Akkor ez egy költői kérdés volt.

De igen, jól esik hozzá a külső megerősítés is. :)

2011. jún. 30. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Lehet a fogaktól. Nálunk meg fordítva van, ha jön a foguk akkor inkább csak a cici kell.
2011. jún. 30. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Próbáld meg ugy,hogy mikor sír,akkor a cicidből adsz enni ! ha mégsem fogadná el akkor cumisüvegből és majd eldől mi a baja szerintem . Ha elfogadja a cumisüveget akkor valóban nem akar cicizni! Mi is így voltunk!!!
2011. jún. 30. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
A cumisüveget elfogadja. Most este cicizett is. :)
2011. jún. 30. 21:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!