Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szoptatásról tápszerre egyik...

Szoptatásról tápszerre egyik percről a másikra, pedig rengeteg a tejem! Megszakad a szívem. Volt így más is?

Figyelt kérdés

Nagy valószínűséggel tejallergiás a kislányom. Egyelőre csak sírok, mert nem tudom, hogyan dolgozzam fel azt, hogy a cumisüveget tartva keresi a tekintetemet, nem úgy, mint reggel, mikor még a cicimen szopizott. Tudom, hogy az ő egészsége a legfontosabb, de akkor is nehéz. :(

Itt a történet:


http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__babak_..


2011. júl. 4. 19:12
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
48%
Szerintem ne add fel. Szerintem próbálj meg tejmentesen lenni s szoptatni. Ill irj esetleg Stefixnek hátha tud valami okosat mondani! Vagy esetleg fejj kitartóan és add le a tejet!
2011. júl. 4. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Probalj meg neki adni fenyklenes teat,az jo a hasfájásra.
2011. júl. 4. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Mik a tünetek??

Én még nem hallotam anyatejallergiáról, tényleg van ilyen?

2011. júl. 4. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
48%

Nincs anyatej allergia, ez egy súlyos kólika lesz ami a tápszertől ugyanúgy meg fog maradni.

Cserélj gyerekorvost!

Nekem is a szívem szakadna meg, és nekem is mindkettő borzalmas kólikás volt, de szerencsére ilyet senki nem mondott, hogy tápozzam akkor majd jobb lesz. 3 hónapos korukban el is múlt, 10-11 hónapig szoptak, tápot sosem láttak.

2011. júl. 4. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Ja, és kólikára nálunk ami nagyon bevált az a szélcső. Kaptok a patikában, inkább azt vegyél a táp helyett, többet fog segíteni.
2011. júl. 4. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

19:34-es

A 2. gyerek nekem is nagyon hasfájós volt, 3 hónapos korára elmúlt.

2011. júl. 4. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
48%
Te tarts tejmentes diétát, és hívj fel gyorsan egy lll tanácsadót. Ne add fel, én is több mint fél éve tejmentesen étkezem (vér is volt a székletben), és épp most is szopik a kisfiam! Tényleg járj utána!!!
2011. júl. 4. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
48%

Én ekcéma miatt válszatottam le a 7 hónapos babámat,akkor fáj nagyon,rengeteget sírtam.Egyik pillanatról a másikra kellett megtennem.Azt hittem meghalok!!!


Most egy éves,semmi baja,sehol egy ekcéma folt,nincs hörghurut.Tökéletes és egészséges!!!

Ma már az faj,hogy a magam "önzése"miatt 7 hónapis hagytam szenvedni!!!!

4 hónapos korában kerestünk fel szoptatási tanácsadót,allergológust,bőrgyógyászt,természetgyógyászt!De senki nem tudott segíteni!A lányom meg csak sírt és sírt,mert fájt a bőre,viszketett éjjel nappal kenegettem,ápólgattam.Egész éjszaka vakaródzott meg köhögött azért, mert én mindenáron szoptatni akartam!!!


Semmi nem számít csak az ,hogy ŐK jól érezzék magukat.

Gondolj azokra az Anyukákra,akik soha nem is tudtak szoptatni.Akkor Ők rosszabbak,kevesebbek????Dehogyis!!!!

A szeretetedet nemcsak a szoptatással tudod átadni Neki!

2011. júl. 4. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Nálunk is volt véres széklet anyatejtől,de kiiktattam mindent az étrendemből ,ami tehéntől származott.És ellenkezőleg,pont az anyatejjel kerültük el a késöbbi problémákat.
2011. júl. 4. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
48%
Nekem most 4 hós a lányom,3 hónaposan lett véres széklete és hasmenése,nekem is tápszert javasolt egy megbízható dr.nö,en hallgattam rá azt adom neki,azóta nincs baja.közben 1x adtam neki anyatejet és néhány perc után már ment is a hasa.ez meggyözött jol tettem hogy a tápi mellett döntöttem. Szep kiegyensúlyozott baba.nekem az fájt hogy sokat kakilt 10x is 1nap és megijedtem a véres széklettöl.sajna ez van.de legalabb 3hónapig tejcsit kapott.
2011. júl. 4. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!