Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Ha már majd nem lesz tejcsi...

Ha már majd nem lesz tejcsi se, cici akkor hogyan altassam el a gyermekemet?

Figyelt kérdés
Most 7 és fél hónapos és még cicivel alszik, vagyis nem azon, csak azzal nyugszik meg fürdés után és aztán teszem be az ágyba és szépen elalszik.
2011. aug. 22. 20:50
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Laktato vacsi es tehentej.
2011. aug. 22. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
esti rutinnal, fürdés, mese, ének, ki mit szeret, cumi vagy alvórongyi mellé téve és alvás. Szerintem nem kell "altatni" külön. Ha meg felébred, simi és aludjon. Persze jól be kell lőni, mikor álmos, kb. 8kor, és akkor feküdjön le mindig. Nekem 2 gyereknél ez van.
2011. aug. 22. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
70%

Szia!


Az enyém 20 hós és cicin alszik el, délben is és este is!


DE!

Ha nem vagyok itthon (nem sokszor fordul elő) akkor az apjával simán elalszik!Minden nélkül összebújva!


Meg beteg voltam,és egyszerűen nem bírtam mozdulatlanul feküdni, ezt elmondtam neki, így akkor is összebújtunk és elaludt :)

De amíg van cici én nme veszem el tőle!Most megy majd bölcsibe, ott meg látja majd a többi gyerektől és ő is el fog aludni szépen! (remélem)Viszont azt is tudom, hogy a bölcsis elalvásoktól még itthon velem ugyanúgy fogja kérni a cicit!ÉS oda is fogom adni! :)

2011. aug. 22. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 xStefix ***** válasza:

A laktató vacsora ne teletömés legyen, attól mi se alszunk jól.

Anyatej után sok gyerkőc kér alvás előtt tápszert, tejet ill. ezek ízesített változatait (kakaó, macikávé, karobpor, vanília, karamellástej). Nyilván életkorának megfelelően.

Az esti rutin tényleg fontos, ugyanígy egy esetleges "anyapótlék" is. Nálunk a szopis kispárna lett az, stílusosan.

És, az én lányom még mindig cumizik. 2 éves koráig ő is mellen aludt el, de mellette használtunk cumit is, úgyhogy adta magát, hogy ez legyen. (De persze csak ezért nem kell cumit adni, ha nem tartod jónak / nem fogadja el / nem lesz rá szükség stb.)

2011. aug. 23. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
A kisfiam nem cumizik, kiköpte egyből. Az esti rutin (rendszer) nálunk is működik, hiszen az első fiamnál is bejött a rendszeresség. Ő is ment bölcsibe is!:) Nehezen, de elaludt. Sajnos Őt ringatni kellet, volt hogy eset 10-11-ig ölbe. Most a második fiamat szoptatom (8 hós lesz).
2011. aug. 24. 07:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!