Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Ha szakrendelőben vagytok és...

Ha szakrendelőben vagytok és éhes a babátok, akkor hogyan/hol szoptattok?

Figyelt kérdés
2011. máj. 16. 15:06
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
Nálunk a wc-n kívül nincs máshol lehetőség, és ott természetesen nem, ezért kerestem egy asszisztenst, és kellő határozottsággal megkértem, engedjen be egy normális helyre. Így egy épp használaton kívüli röntgen helyiségben szoptattam.
2011. máj. 16. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok az az "ősanya" típus, de mivel most szoptatom a harmadik babámat, már eléggé megszoktam a dolgot. Így nem igazán jövök zavarba az ilyen esetektől sem, megkeresem a lehető legkényelmesebb (csendes, normális ülőalkalmatosságot), és szépen megszoptatom a babámat. Próbálom úgy intézni, hogy a lehető legkevesebb látszódjon belőlünk. Én nem szégyenlem magam, szégyenkezzen az, aki minket bámul.
2011. máj. 16. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
76%

Mindenhol megszoptatom a kicsit. Ha nagyon kínos a hely, akkor max egy textil pelenkát teszek rá (nem közvetlen a fejére, hanem inkább az én vállamra és onnan lóg le a fejére és így takar. Ha valakinek nem tetszik, tehet egy szívességet!

Viszont ha nagyon kellemetlennek érzed, akkor fejd le előtte, csavard be sok ruhába vagy tedd meg melegen tartó zacskóba és add neki üvegből. Ha idegeskedsz szoptatás közben, az nem jó sem a babának sem a tejed mennyiségének.

2011. máj. 16. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
87%
Én balga, megkérdeztem, hol van a szoptatós helység. Azt válaszolták, etessem meg a mosdóban. Ezt nyilván nem tettem meg, simán leültem a váróban, és a pólóm rejtekében etettem meg a babát. Nem vagyok hajlandó szégyenlősködni ebben a helyzetben, szégyellje magát az, akinek ez visszatetsző. De gondolom, ő sem a WC-ben eszi meg a szendvicsét.
2011. máj. 16. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
Bocs az offért, de a válaszok engem is érdekelnek.
2011. máj. 16. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
Én még tanácsadáson szerencsére nem kerültem ilyen helyzetbe, mert nálunk sincs semmi lehetőség szoptatásra. Utálom, hogy sok ráérős kispapa is kísérgeti a családot, én szégyenlős vagyok még a harmadik gyerek után is, így nem szoptattam a váróban soha. Nem mentek ki az udvarra, inkább bámulták a többi szoptató anyát. Inkább megkínáltam vizsgálat után a babát üvegből.
2011. máj. 16. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
köszönöm. lefagyasztott tejet hűtés nélkül hordozhatok több órán keresztül a cumisüvegben?
2011. máj. 16. 18:51
 8/25 anonim ***** válasza:
Hát én simán megszoptatom akárhol. Félig háttal ülök, hogy takarjam magam amennyire lehet, aztán kész.
2011. máj. 16. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
A lefagyasztott tejet én ki szoktam venni aznap hajnalban a hűtőbe, s felmelegítem indulás előtt langyosra. Majd termoszba öntöm, s ha szükség van rá, át öntöm cumisüvbegbe. Kipróbáltunk kétfajta cumisüveg melegen tartó termosztáskát is, de mindegyikben fél óra elteltével kihűlt a tejcsi. S így a termosznál maradtunk. Abba órák elteltével is meleg marad az anyatej.
2011. máj. 16. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
aol volt heyl, nem adtam emiatt cumisüveget
2011. máj. 16. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!