Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » 3 hetes kisfiam mostanaban...

3 hetes kisfiam mostanaban bealszik az elso cicin, ha sikerul is felebreszteni, nem kell neki a masik. Engedjek neki?

Figyelt kérdés
Fejjem le amelyikbol evett,es a masikat a kovetkezo etetesre hagyjam? Eddig a kettobol evett 60-70 gr napi 9-10szer.De mar nem meregetem,igedesit csak ha kevesebbet eszik.A heti gyarapodasa 200 gr korul van,5-6 szor kakil,pisi minden pelusban van.Nemtudom mas anyuka hogy van ezzel a szopizassal,de en mar kikeszulok hogy eszik e eleget es hogy van e eleg tejem?!?Egyszerubb lenne cumisuvegbol adni a kajat,hatalmas lelki tehertol szabadulnek meg egyfelol, de szoptatni csodalatos erzes!Ahogy ram mosolyog tejcis szajaval!!!!Mit tegyek hogy ne gorcsoljek ennyire?!A hormonok miatt van?!
2009. ápr. 22. 16:46
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Mióta kijöttünk a kórházból én egyszerre csak egy ciciből etetem (és elég neki). A másik cicit és a maradékot lefejem. (Odaadom annak, akinek nincs teje.)

Ha aggódsz méregesd néha.

Addig jó míg ciciből eszik, mert lefejni sosem lehet annyit, amennyit a pici ki tud szívni.


De jó neked, hogy már mosolyog a pici. :)

2009. ápr. 22. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Úgy néz ki, hogy már jóllakik egy ciciből is, ezért nem fogadja el a másikat. Ha úgy érzed, hogy még sok maradt abban, amiből szopott, lefejheted és elteheted későbbre a fagyasztóba. Én kezdettől fogva csak 1 mellből szoptattam, így is jóllakott a kislányom. Igaz, ő már a 4. baba, így én már nem görcsöltem. Igazság szerint a többieknél sem, pl. sosem volt mérlegem... Ha a babád nyugodt, szépen eszik, van elég pisis, kakis pelusa, ne aggódj, biztosan elég neki a tejed. A heti 200g gyarapodás meg nagyon szép! Sokan boldogok lennének, ha ennyit hízna a babájuk. Jól teszed, hogy nem méregeted, mert a babák sem esznek mindig egyformán és a tej összetétele is napszakonként változik, így csak megijednél, ha egyszer többet, másszor sokkal kevesebbet szopizna.
2009. ápr. 22. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Valószínű jollakik egy ciciből. Azért egyszer-egyszer mérd le, hogy ilyenkor mennyit eszik, hogy te is megnyugodj!
2009. ápr. 23. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!