Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Lehet itthon iker szoptatóspár...

Lehet itthon iker szoptatóspárnát venni?

Figyelt kérdés
2011. okt. 10. 22:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szopiparna.hu-n mintha láttam volna.
2011. okt. 10. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

szopiparna.hu

Én is onnan rendeltem. Jó drága, ennek ellenére a fiúk együttes szoptatására nekem nem volt alkalmas. Viszont a terhesség végén jó volt "vele" aludni (oldalt fekvéskor a lábaim közé tettem és nem fájt annyira forgóm) és a járókába is be fogom majd tenni, ha már ülnek a fiúk, hogy ha eldőlnek puhára essenek. :-) Egyszóval mindenre jó, csak szoptatni nem. Legalábbis nekem.

2011. okt. 11. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
2011. okt. 11. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Persze nekem is els[re a syopiparna.hu-t dobja ki a kereső, de engem ott már a képek sem győznek meg. És most a komment az ikres anyukától teljesen meggyőzött, hogy nem lesz jó.

Nekem hasonló párnám van és 1 gyerek szoptatásához sem volt nagy segítség.

Én ilyesmire gondoltam:

[link]

Na ilyet itthon? Esetleg vaakinek használt?

2011. okt. 13. 19:46
 5/11 anonim ***** válasza:

Nem tudom lehet e ilyet kapni itthon, de:

Nekem a fiúk sima szopis párnán is tudtak együtt szopizni(lányommal való terhességemkor kaptam, terhesség alatt jó volt, de őt nem tudtam a használatával szoptatni, érdekes), és párnákból is csináltam támaszt, így is szoptattam őket egyszerre.

Viszont egy idő után már utáltak együtt szopizni, és van olyan ikerpár, akiknél ez már az elejétől nem megy.

Lehet érdemes lenne kipróbálni előbb, hogy tényleg hajlandóak e együtt szopizni?

2011. okt. 13. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Második vagyok. Ez a fajta szoptatós párna, amit belinkeltél tényleg jobbnak tűnik mint amilyen nekünk van, mert stabilabbnak tűnik. Nálunk az volt a baj, hogy a fiúk mindig belesüppedtek a párnába és nyeklettek rajta össze-vissza. Engem az is idegesített, hogy nem tudtam mindegyikre egyszerre figyelni. Na meg a büfiztetés... Természetesen soha nem együtt fejezték be a szopizást (bár akkor sem lett volna könnyebb) és amíg az egyik még szopizott volna, már a másikat kellett büfiztetni. Hát én nagyon béna voltam. Kíváncsi lennék, akinek bejött az együtt szoptatás, az hogy oldotta meg ezt a problémát.
2011. okt. 13. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Nekem az általad linkelt szopipárnám van. 5 hónaposak az ikreim, és még ezen szoptatom őket. Nagyon jó, bár alá kell párnázni, hogy felérjenek a gyerekek a cicimig, de jó stabil, nagyon szeretem. A szopipárna.hu-s párnát én egyáltalán nem ajánlom.

Én ezt a párnát másodkézből vettem, az illetőnek Angliából küldték.

De: egész biztos vagyok benne, hogy itthon is gyártják, egyszer valami szoptatós lapon láttam a hirdetést, úgyhogy javaslom, keresgélj!

Egyszer majd én is odaadom ezt valakinek, ha nekünk már nem kell,szerintem két hónap, és "kinövik" a csajok.

2011. okt. 14. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Kedves Utolsó,


Nem adod el nekem?????? Olyan november közepén kellene..... Lécciléccilécci! De persze megértem azt is, ha még használjátok.

2011. okt. 14. 15:19
 9/11 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok: ingyen is odaadom, de még használjuk. Nem tudom, meddig, mert a picurkám még csak öt kiló, ő nem nőtte még ki. A másik simán lelóg már róla. Nem tudom, novemberre mi lesz, de itt jelzem majd, ha felszabadul a párna. Meg azt is, ha valahol találkozom magyar forgalmazóval. Jó babavárást!
2011. okt. 17. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Rendi! Köszönöm!
2011. okt. 17. 14:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!