Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szoptatás alatt milyen fogásza...

Szoptatás alatt milyen fogászati beavatkozásokat lehet csinálni, vagy mire érdemes figyelni? Röntgenezni lehet ilyenkor a fogakat?

Figyelt kérdés
Félek, hogy foghúzás után vagy gyökérkezelés esetén begyulladhat a fog vagy a helye és akkor antibiotiukom vagy egyéb fájdalomcsillapító szedése válhat szükségessé.
2011. okt. 15. 09:24
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia

Én csak a Röntgenhez tudok hozzászólni.Ha elmész fogorvoshoz, szólnod kell neki, hogy szoptatsz.De ezen kívül is rád terítenek egy kötényt, ami megvédi a fontos szerveidet.Én is voltam, nem lett semmi baj.A kezelésig sajnos nem jutottunk el, mert az a foga ami fáj, arra már költöttem 20ezer forintot, évek óta szenvedek vele, és most nem voltam hajlandó még 18at rákölteni, lassan ott vagyok, hogy kihúzatom!!! :/

2011. okt. 15. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Én most jutottam el a szájsebészetre.röntgen,érzéstelenítés,húzás.Annyi volt,hogy egy kifejezetten kismamáknak adható injekciót kaptam.Igaz hogy utána a hat hós kislányom nem fogadta el a mellemet,csak kb 5-6 óra letelte után.De megoldottuk szilárd kajával a kiesést.Szóval semmi extra.:)

2011. okt. 19. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!