Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » 14 hós babám már csak este,...

14 hós babám már csak este, éjjel többször, és reggel szopik, ez elég neki? Tejbevitel szempontjából.

Figyelt kérdés
Ezen kívül nem adok neki napközben tejet, boltit sem, ezért érdekel, hogy vajon ez elég tejbevitel-e. Éjjel is legalább 4-szer cicizik, persze nem annyit, mint este vagy reggel, de egy pár korty azért lecsúszik.
2011. okt. 23. 22:58
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Én sem értem, amikor sokan a házaséletre hivatkoznak, mi ezt valahogy prímán megoldottuk eddig, sosem volt probléma!? ;) Egyébként sajtot, túrót, tejbegrízt, ilyesmiket már kap, csak tejet nem, mondván, hogy itt a "gyári", minek a bolti, és ezért írtam ki a kérdést, hogy ez így elég-e neki.
2011. okt. 27. 23:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!