Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Akinek egyik napról a másikra...

Akinek egyik napról a másikra kellett elválasztania a babáját, hogyan csinálta?

Figyelt kérdés

Már majdnem 11 hónapos, de az etetés egy nyűg, szinte semmit nem eszik joghurton, krémtúrón és sajton kívül. Néha sikerül belepaszírozni egy icipici főzit reszelt sajtnak álcázva, de nagyon kevés : ((( Ráadásul addig veri a hisztit, míg végül kénytelen vagyok meg is szoptatni...

Muszáj elválasztanom, mert terhes vagyok, ha lehet AZONNAL!!!


2011. okt. 24. 13:15
 1/6 anonim ***** válasza:
Én csak mások tapasztalatait tudom leírni. Volt akinek könnyen ment, mert annyira nem volt fontos a babának, de te akkor sajnos nem tartozol közéjük. :S Mástól pedig azt hallottam, hogy egyszerűen drasztikusan... Hátha jobban enne már a ti ételeitekből. Én ennyi idősen gyakran csináltam azt, hogy főztem neki natúran krumplit, és összekevertem a mi kajánkkal, így azt ette amit mi, de mégsem olyan fűszeresen, és ezt sokszor jobban ette, mint a sajátját. Jó lenne, ha jól lakna valamivel, akkor talán kevésbé akarna szopizni. Ami még eszembe jut, hogy ha az én lányom behisztizik, de nem akarom megadni amit követel(mint pl te a szopit), akkor elterelem valamivel a figyelmét, játékkal, tv-vel, zenével, tükörrel...
2011. okt. 24. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Csak azért, mert terhes vagy nem kell elválasztanod! Egy idő után(kb. 20.hét) megváltozik a tej íze és lehet már nem is fogja kérni...
2011. okt. 24. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Azt akartam irni mint az utsó:)
2011. okt. 25. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

a terhesség és szoptatás nem zárja ki egymást


[link]

2011. okt. 25. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az viszont nagyon nem jó, hogy engedsz a hisztinek és a zsarolásnak. Te vagy az anya, neked kell őt irányítani és nem fordítva. Mi lesz így a dackorszakban és a kamaszkorban? Ha nem eszi meg, nincs kaja. Majd megéhezik ne aggódj. Nem fog éhenhalni. Viszont ha érzi a gyengeséget, akkor átveszi az irányítást, ami neki a legrosszabb.
2011. okt. 26. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm az első hozzászóló ötleteit és empátiáját!

A többieknek:

- 23 hetes terhes vagyok és semmi baja a tejemmel...

- Én is elolvastam a sok zseni írását, akik a mostani divat szerint azt mondják, hogy nyugodtan szoptass a terhesség alatt. Azt is tettem, míg nem kezdtem el görcsölni...

- Hogy ki a főnök, nem tudom mennyire lehet/kell/szabad tisztázni egy 10 hónapos gyerekkel. Pont itt írták rólam, hogy "rossz anya" vagyok, mert a következetesség mellett tettem le a voksomat. Most meg rossz anya vagyok, mert sajnálom, hogy szenved (ami persze nem jelenti azt, hogy nem vagyok vele következetes).


Ha valakinek van még jó ötlete, kérem írjon, lassan haladunk előre az elválasztásban.

2011. okt. 27. 09:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!