Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Akik tapszereztek, megcsunyult...

Akik tapszereztek, megcsunyult a melletek?

Figyelt kérdés
2011. okt. 25. 13:36
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Ez most vicc? Nekem 1,5 év szoptatás alatt sem csúnyultak meg. Hogy csúnyulna meg a tápszer adagolástól és a cumisüveg rázogatástól??? Egyébként pedig a szoptatás kategóriában kevés tápszerező anyuka jár. Itt már az is főben járó bűn volt, hogy 1,5 évesen én választottam le a fiamat, és nem hagytam hogy tovább kínlódjon a szinte semmi tejért...
2011. okt. 25. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
nos én tápszereztem, és sok ismerősöm szoptatott. mindegyikőnk melle lóg. ez természetes szerintem, én ezt elfogadtam, ha nem tetszik a férjnek, nem néz rá. ha téged zavar, próbálj meg edzeni rá. de a melltartók csodás formát tudnak adni. el kell fogadni magunkat olyannak amilyenek vagyunk, inkább a gyerekre öszpontosíts, neki tök mindegy milyen.
2011. okt. 25. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Most ezt nem értem. Mi az összefüggés?
2011. okt. 25. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

A hormonoktól, amik megnövesztik terhesség alatt, majd megtöltik tejjel, azoktól fog lógni, ha erre vagy kíváncsi. Ha egyszer már terhes voltál, akkor kissé más állaga lesz, ha egy percet sem szoptatsz, akkor is.

És ha soha nem lesz gyereked, 40 évesen akkor is lógni fog, hacsak fel nem varratod. Az idő vasfoga miatt.

2011. okt. 25. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Semmi baja a mellemnek, 3 hónapig tudtam sajnos csak szoptatni, ennek már 4 hónapja, most ugyanolyan, mint régen volt.

De nem azért kapott tápszert a babám, hogy szép mellem legyen.

2011. okt. 25. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

Itt kulfoldon 10-bol 9 no nem szoptat, h szep maradjon a melle. Nemreg ment el baratnom, aki felprobalta az ujonnan vett melltartojat. A mellei iszonyatosan lognak, ugy hogy szules utan egybol kerte a tejelapaszto gyogyszert.

En 6 honapig szoptattam (mint csodabogar), a melleim lognak.

2011. okt. 25. 14:06
 7/18 anonim ***** válasza:

Ha már amúgy is lógnak akkor nem mindegy neki?


Én szoptattam is és tápszert is adtam, mert nem volt elég a tejem. Nem lóg a mellem, de 70Aval az lenne a csoda, ha lógna.

2011. okt. 25. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
25 hónapig szoptattam és nem igazán lógnak a cicijeim. Inkább csak az állaga lett már, puhább lett. De csak nagyon minimálisan ereszkedett meg. Nem is tettem érte igazán semmit, hiszen szoptattam. Ilyen szerencsés genetikai öröklődést kaptam anyukámtól. Neki lóg, de 3 gyereket szült.
2011. okt. 25. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Pontosan hol külföldön? Szerinted mi lehet az oka, hogy ilyen kevesen szoptatnak? Egyedül csak a hiúságuk miatt, vagy miért?
2011. okt. 25. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok. Nekem 75 B-és a métetem, anyának 85-ös.
2011. okt. 25. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!