Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mi a teendő ha nem jött meg a...

Sz.mse kérdése:

Mi a teendő ha nem jött meg a tejem, ugyanakkor kőkeménnyé vált mostanra és nagyon fáj a mellem?

Figyelt kérdés
2011. nov. 3. 17:31
1 2
 1/12 xStefix ***** válasza:

[link]

És azonnal kezdd el kezelni, mert komoly gond lehet belőle!!!

2011. nov. 3. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Én is így voltam mindkét szülés után 3 nappal. Akkor most jött meg a tejed. Azért feszül és fáj, meg kőkemény, mert telel van tejjel. Azonnal fejjél!
2011. nov. 3. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Miből gondolod, hogy nem jött meg a tejed? Pont attól kemény. Ha kemény, akkor azt le kell fejni, mert egy újszülött annyi tejet nem iszik meg. Komoly bajod lehet belőle.
2011. nov. 3. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Megoldódott a probléma?Hány napos a babád?Nem szopizik?
2011. nov. 4. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Szerintem is most jött meg a tejed, és attól durrant be a cicid. Nekem is ugyan ez volt. Fejj egy kicsit, etesd meg a babádat, és enyhülni fog a feszülés!
2011. nov. 4. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
A babám ma 5 napos. a tegnap nagyon kemény volt a mellem és próbáltam maszírozni fürdés után s ma már még egy kevés van de már nem feszül úgy, de nem jön tejem. majd estére ismét próbálkozom.
2011. nov. 4. 11:07
 7/12 anonim ***** válasza:
Ne csak este próbálkozz. Folyamatosan ha kell óránként rakd cicire, úgy meg fog jönni tényleg a tejed. Masszírozás után fejj egy kicsit. Én is azt hittem, hogy nincs tejem, mert nagyon kemény volt, és nem jött belőle. Közben kiderült, hogy olyan sok volt, hogy azért lett kemény, és azért nem jött, mert lazítani kellett volna.
2011. nov. 4. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 porcukormókus ***** válasza:
Nekem még az jött be, hogy szoptatás előtt megmostam a cicimet jó meleg vízzel, ettől hamarabb beindult a tejleadó reflexem. És minnél többször tedd mellre, az a legfontosabb!
2011. nov. 4. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
En vettem ilyen zselevel toltott parnakat amit be kell dobni a mikorba felmelegszik es a mellre kell tenni a meltartoba. 15 percig melegen tartja a mellet es ettol nekem mindig beindult a tejem, fellazultak a tejcsatornak. Gyogyszertarba vettem mar nem emlekszem a pontos nevere. Ha viszont nem szeretnel penzt kolteni akkor egy textilpelust picit nedvesits meg tedd mikroba de csak par masodpercre es mikor jo meleg tedd ezt a cicidre egy kicsit vagy jo meleg zuhany szopi elott es masszirozas.
2011. nov. 4. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Egyértelműen megindult a tejed, szopiztass, és utána fejj, ajánlom a kórházi fejő gépet, ne halogasd, mert rosszabb lehet a melled helyzete
2011. nov. 4. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!