Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Ráharap, és húzza a mellbimbót...

Ráharap, és húzza a mellbimbót. Közben vigyorog, gagyarászik. Akkor nem éhes? 5 hónapos

Figyelt kérdés
Kislányom eszik kb 50 grammot és ezt csinálja. Nem kér gyakrabban enni(3 óra). Mit tegyek?
2011. nov. 11. 12:17
 1/5 A kérdező kommentje:
Viszont éjjel 3x szopik
2011. nov. 11. 12:21
 2/5 anonim ***** válasza:
Jól eljátszik, de na hagyd neki. Ilyenkor vedd el tőle, mert ha foga lesz alul felül, akkor vért fogsz izzadni.
2011. nov. 11. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 xStefix ***** válasza:
55%

Ha nem kényelmetlen vagy fáj, amit csinál, akkor semmi teendőd nincs.

Egyrészt fogzik, másrészt felfedez, de ennek most van itt az ideje. Ha egyéb zavaró dolog nincs, akkor ez van. Szopjon úgy és ahogy neki megfelel. Idővel ez is elmúlik és akkor meg más fura dolgot fog csinálni. :)

2011. nov. 11. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem kétszer csinálta ezt a babám, csak akkor neki már volt foga... Mindkétszer rászóltam erélyesebben, azóta nem csinálja.

Ne hagyd neki, mert ez nem jó vicc!

2011. nov. 11. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 alaszka ***** válasza:
Enyém is csinálja, de én olyankor elveszem tőle, ha éhes akkor sír és akkor visszateszem, és úgy már nem csinálja. Az ínyét masszírozza...kellemes...
2011. nov. 11. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!