Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szoptatás alatt lehet inni...

Szoptatás alatt lehet inni forralt bort? Abban van alkohol?

Figyelt kérdés

2011. nov. 18. 19:50
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Szerintem nyugodtan megihatsz egy pohárral, nem lesz baja a gyereknek, függetlenül attól mennyi alkohol párolog el a borból. (ami valóban attól függ mennyi ideig tart a forralás, normális esetben nem szokták olyan sokáig, hogy elvesszen az összes alkoholtartalma).
2011. nov. 18. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 alaszka ***** válasza:
Akkor sincs semmi ha egy pohár vörösbort megiszol...
2011. nov. 18. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Én a héten megittam 3 pohárral. Nem tervezek többet, de az jól esett, babámnak semmi baja. De én hígítottam, egy pohár bor egy pohár vízzel összeforralva és forraltam jó pár percig, langyosra hűtve ittam. Bő éve nem ittam alkoholt és semmi bajom nem lett tőle, babámnak sem.

Manapság nagyon el van túlozva hogy mit lehet és mit nem.

2011. nov. 19. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

ugyan már, minek lefejne???16 hónapos, semmi baja nem lesz!!igyál nyugodtan, az én fiamnak sincs semmi baja,nem egyszer ittam már bort!És forraltat is fogok szerintem!

A 13 hós kisfiú anyukája

2011. nov. 19. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Az alkohol miatt innád? Mert lehet már kapni alkoholmentes forralt bort is.
2011. nov. 19. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Hol lehet kapni alkoholmentes forralt bort?
2011. nov. 19. 10:57
 17/18 anonim ***** válasza:
Ikeában :)
2011. nov. 19. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Én nyáron ittam 1-1 pohár Sangriát/Tokaji Aszút esténként, de akkor még a fiam átaludta az éjszakát.

Most itt a fogzás + szeparációs szorongás, nem merek inni - pedig annyira szeretem a forralt bort!


Alkoholmentes forralt bor??? Mi az meleg, szegfűszeges szöllőlé? Brrrr....

2011. nov. 19. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!