Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Már nem szopik a fiam,10,5...

Már nem szopik a fiam,10,5 hónapos. Mit tegyek, hogy ne gyulladjon be a mellem és minél hamarabb elapadjon a tejem? Nincs sok tejem, a fiam az utóbbi időben nagyon keveset szopott.

Figyelt kérdés
2009. máj. 19. 22:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha már egyáltalán nem tudod mellre tenni,és nincs sok tejed,akkor nem valószínű hogy begyullad a melled.Mennyi az a nem sok?20-40
2009. máj. 20. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha már egyáltalán nem tudod mellre tenni,és nincs sok tejed,akkor nem valószínű hogy begyullad a melled.Mennyi az a nem sok?20-40 ml kettőben?De egyébként magától 40 nap alatt apad el a tej,ha ezalatt nem fejsz és nem szopiztatsz(nincs inger).Ha muszály kifejned azzal is csökkentheted a termelődést hogy mondjuk két fejés között több időt hagysz ki.Hideg borogatás segít csökkenteni a termelődést.Esetedben szerintem nem sokat kell tenned,elapad magától.Viszont ha nagyon feszül,mert mondjuk reggelre feltelik,akkor fejd ki,de ne mind.Ha nem tudod mennyi,van,akkor fejd ki nézd meg mennyi,következő alkalommal annál kevesebbet fejj ki,és egyre kevesebbet.(következő alkalmat úgy értem ha feszül a cic)Ha nem feszül,nem fájmakkor különösebben nem kell csinálnod semmit szerintem.(én fejéssel apasztottam,mert sokat fejtem neki,nem akart cicizni)
2009. máj. 20. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
bocsi,az első hozzászólás félbeszakadt:)
2009. máj. 20. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Hasznos tanácsot adtál.
2009. máj. 20. 21:13
 5/5 anonim ***** válasza:
Örülök hogy segíthettem!
2009. jún. 10. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!