Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Valaki pontosan tudja, hogy...

Valaki pontosan tudja, hogy én miért nem ehetek epret a szoptatás alatt?

Figyelt kérdés
2009. máj. 22. 15:24
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Én eszek epret a szoptatás alatt, szóljatok, ha nem szabad! :-)

Nem látom, hogy bajuk lenne a babóknak tőle... Kétszer ettem, nagy adagokat, házi, nagyon finom!

2009. máj. 22. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is ettem/eszem epret szoptatás alatt.A fiam most lesz egyéves és semmi baja nincs pedig még cicizik.Tavaly is ettem nem is keveset!Én sem tudtam róla,hogy nem lehet!
2009. máj. 22. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ehetsz. A baba nem ehet 1 éves koráig, mert az apró magvak allergizálhatnak. A mag nem megy át a tejbe. Ki mondta, hogy nem ehetsz?
2009. máj. 22. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ismerőseim, akiknek szintén van babájuk. Nekem 3 hós a kisfiam, és imádom az epret, de mindenki tilt tőle, mert hogy a magvak meg ilyesmi. De pontosan senki nem tudta még megmondani hogy mi is a baj.
2009. máj. 22. 15:57
 5/5 anonim ***** válasza:
33%
Ez már a sokadik ilyen kérdés két nap alatt!!! Itt is elmondom: lehet nyugodtan epret enni, csak a baba nem ehet 1 éves koráig, mert a magja allergizál, illetve, ha valaki allergiás rá felnőtt fejjel is,az ne egyen. Már tele a hócipőm a sok korlátolt anyukával, aki hall valami hülyeséget, és anélkül, hogy meggyőződne róla, hogy mi az igazság, maga is elkezdi fújni a hülyeséget!!!
2009. máj. 22. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!