Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Fejni olyan céllal is érdemes,...

Fejni olyan céllal is érdemes, hogy több legyen a tejem?

Figyelt kérdés
2009. máj. 23. 07:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Mindenképpen!!
2009. máj. 23. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Minél több ingert kap a szervezeted, annál több tejet fog termelni. Ezt le tudod fagyasztani, hátha később apadni kezd! Én is fejtem 2-3 óránként, és 4-5 nap alatt el is kezdett több lenni a tejem tőle. igaz, én amúgyis fejtem mindig, mert nem szopizott a fiam, így cumisüvegből kapta az anyatejet, de a gyakoribb fejés eredményt hozott. én még éjszaka is szigorúan keltem 3 óránként fejni.
2009. máj. 23. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Igen.Ha hamar szeretnéd növelni a tejci mennyiségét akkor csináld a szaporító fejést.Nekem bejött.Az esti etetés után szoktam csinálni és pár nap alatt észrevehető az eredmény.Ezt úgy kell csinálni hogy felváltva fejed a ciciket,ha jön belőle ha nem.

7perc bal,7perc jobb

5bal,5jobb

3bal,3jobb

1bal,1jobb

Akkor is nő a mennyiség ha minden szopi után lefejed a "maradékot".

Nem ítad miért akarod növelni!? Ha csak a babának kevés akkor inkább szopiztasd többször és akkor az Ő igényeinek megfelelően alakul.

2009. máj. 23. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen, érdemes. Egy hozzáértő ismerősöm szerint szopi után 10-15 perccel fejd le, ami csak kijön még. Ez növeli az általános mennyiséget.
2009. máj. 23. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!