Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Ha mondjuk 120 g-ot szopizik...

Ha mondjuk 120 g-ot szopizik egy alkalommal, akkor mennyi (ml? ) kellenne lefejni egy etetésre? Ha egy alkalomra nincs ennyi, akkor több pohárnyit kell felolvasztani és összeönteni?

Figyelt kérdés
2009. máj. 25. 17:16
 1/3 anonim ***** válasza:
72%
120 gr anyatej 120 ml anyatejnek felel meg. Viszont az este lefejt tej táplálóbb, zsírosabb, míg a reggeli "vizesebb". Tehát a mennyiség sem mindig mérvadó, lehet kevés, de tápláló is a baba által elfogyasztott tej.
2009. máj. 25. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az én tanácsom az, hogy nyugodtan öntsd össze őket. Elvileg nem lenne szabad, de én egy pohárban fagyasztottam több lefejt adagot. (Mélyhűtőből elővettem és abba töltögettem amíg megtelt. Különben nem lett volna elég több hűtő sem a 20-30 ml-ek külön pohárban tárolására :) ). Semmi gond nem volt ezzel a módszerrel, a babámnak semmi baja tőle. Szép napot!!
2009. máj. 26. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget! Számomra is ez okoz gondot, meg az, hogy egyszerre nem tudok lefejni ennyi mennyiséget, ha szopizik is. :)
2009. máj. 26. 08:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!