Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szoptatok, de fogyni akarok!...

Szoptatok, de fogyni akarok! Mégis hogyan?

Figyelt kérdés
Az önbizalmam a béka feneke alatt... Megereszkedett bőr, +20 kiló, kihízott ruhák... Csak a melegítő jön rám. De ha nem ezsek rendesen, apadni kezd a tejem. Mit tegyek? :(
2012. jan. 18. 19:48
 1/6 anonim ***** válasza:

semmit....próbálkozhatsz azzal, hogy salátákat eszel,meg kizárod a szénhidrátot, aztán meglátod, lehet bejön,lehet nem.

Én 3 hónapig jóformán csak krumplit,riszt,tésztát,csirkehúst,kenyeret ettem,mert annyira hasfájós volt a babám, hogy még a paradicsomtól is egész éjjel ordított...na meg apadt nekem is a tejem, ha nem ettem...így rajtam is volt nem kevés plusz kg, de nem tudtam mit csinálni, és is a béka feneke alatt voltam...mennyi idős a babád??

Most már sokkal jobb, amilyen gyorsan feljöttek a kg-ok a szoptatás miatt, olyan gyorsan kezdetek lemenni.15 hónapos a fiam és már alig van rajtam plusz.

2012. jan. 18. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ő még csak 2 hónapos, de nagyjából utcára sem merek menni, szörnyen festek...
2012. jan. 18. 21:17
 3/6 anonim válasza:
Egyél rendesen nyugodtan, és mellette kezdjél el mozogni! A mozgás egyátalán nem zárja ki a szoptatást, nem kell pl. kocogni, ami szopis mellekkel és +20 kilóval egyébként is öngyilkosság lenne. Elég csak napi 30 percet mocorogni, rengeteg DVD-t kapni ebben a témakörben. A múltkor a Tesco-ban láttam R.Réka gyerekkel való tornás DVD-jét, 800 forintért. Nekem Kriston Andrea 3*15 percese van meg, abból sem az ugrálósat választom, merthogy éjjelnappal szoptatok én is. Hajrá, hajrá!!!
2012. jan. 19. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én is szoptatok és a karácsonyi zaba-dönping után elhatároztam, hogy elég volt! Nem vacsorázok, effektíve az ebéd az utolsó étkezésem, de abba mondjuk beleadok anyait-apait! Jó kis fehérje és szénhidrát dús kaják délig, de utána viszont semmi! Egy joghurtot szoktam enni, ha nem bírom tovább, de ennyi! Emellett tornázok (felülések, fenékre-combra gyakorlatok), mert az sem mindegy, hogy fog visszahúzódni a hasfalam! Szóval én kőkeményen elkezdtem csinálni, mert ha várnom kellene a szoptatás végéig, tuti depis lettem volna! 10 kg maradt rajtam a szülés után, de én többet szeretnék fogyni! Szerintem nyugodtan fogyózz, csak figyelj arra, hogy sokat igyál a tejcsi miatt, hidd el, nem fog apadni! Legalább is nekem nem apadt! Sok sikert!


3 hónapos kislány anyukája

2012. jan. 19. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Igaz nekem már nagyobb volt a lányom,mikor szopi melett fogyókúrába kezdtem,de semmit nem változtatott a szopin!Egyáltalán nem ettem szénhidrátot (3* ettem egy nap) és legalább 2 liter ásványvizet ittam!

Minden nap futottam 1km-t (otthon mikor aludt)és utána még fél órát erősítettem!5,5 hónap alatt 19 kilót fogytam!


Én21 kilót híztam az első terhességem alatt,meg előtte a cigi miatt még 8-at!Persze a szüléssel lement rólam egy csomó,de azértbőven maradt!Viszont ezzel a módszerrel nem ártottam a szopinak,és vékonyabb lettem mint a terhességem előtt!

Most 24 hetes kismam vagyok, (eszem mindent,csak nem zabálok) és 2 kilót híztameddig!

Írj privit ha gondolod!

2012. jan. 19. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 TKI Ibolya ***** válasza:

Nekem bizony meglátszódott a tej mennyiségen ha nem ettem normálisan.Én annyit tettem a célérdekében hogy tízóraira és uzsira csak gyümölcsöt ettem és teljesen száműztem az étkezésemből a sütit,pékárut.Csak barna vagy rozsos kenyeret ettem ez sem fogyókúrás de serkenti az emésztést.Szigorúan csak egy szelet kenyér reggelire és vacsira.Ebédre én ettem köretet de csak módjával és soha nem eszem annyit hogy szétdurranjak.Sokat igyál vizet,teát cukormentes gyümölcslevet.

Ne szomorkodj nem vagy egyedül a helyzeteddel és idővel BIZTOSAN sikerül lefogyni!

Én egyébként tornázni csak akkor kezdtem amikor már mást is evett a picim nem csak cicizett,mert nekem az is ártott a tejemnek.A sport helyett viszont sokat sétáltam és ennek is meg volt a jótékony hatása.

2012. jan. 20. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!