Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Ha fogyni akarok, akkor a...

Ha fogyni akarok, akkor a mellem is bánja majd?

Figyelt kérdés

Nos, jelenleg 60 kiló vagyok, 165 cm és zavar, hogy habár nem vagyok kövér, mégis ott van a narancsbőr és a kicsit formátlan fenekem. Úgy tervezem, hogy a nyáron leadok 10 kilót ~ sporttal és egészséges étkezéssel. Viszont a bökkenő az, hogy félek, hogy a melleim összemennek. Mert azok viszont szépek, nagyok, feszesek.

Ha sporttal fogyok, akkor is kisebb lesz a mellem? :(

15/L.


2011. jún. 13. 11:06
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
78%
A melleid nem fogynak veled-tapasztalatból mondom.Ne akarj lefogyni!Szerintem ez egy ideális testsúly a számodra a magasságodhoz képest!Ha mégis ragaszkodsz ehhez a fogyás dologhoz,akkor 2-3 kg-t érdemes leadnod csak,és máris a kívánt alakot éred el.Nekem sikerült 158 cm-esen az 52 kg-t elérnem,az 59-ről,pedig csak 3 kg-t akartam leadni.Elértem ugyan a kívánt alakot,talán többet is annál,de most kicsit hízni akarok..már-már néha betegesnek érzem,hogy ennyit akartam akkor fogyni o.O" Hallod..nézem a régi képeimet..mondom..de jó lenne,ha olyan lehetnék..az még esztétikusabb volt..xD
2011. jún. 13. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
78%
15/L*akoromxd
2011. jún. 13. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Jó, a 10 kg lehet kicsit túlzás. ×D

De akkor is szeretném, ha nem kéne szégyellnem a csíkokat a fenekemen és a combomon... :(

2011. jún. 13. 11:15
 4/15 anonim ***** válasza:
78%
Ilyen mérvű fogyókúrába ne vágj bele a fejlődésed közepén, mikor egészséges a súlyod, mert felesleges és csak összezavarod a fejlődő szervezetedet. Sportolj, étkezz egészségesen, ha ezzel ledobsz 2-3kgot az oké, de komolyabb fogyókúrát felesleges. A mell zsírszövetből van, szóval ha fogysz, onnan is fogsz valamennyit, felépítés kérdése, hogy ki honnan fogy először, jobban.
2011. jún. 13. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
78%
Igen,és a narancsbőr sem biztos,hogy eltűnik.
2011. jún. 13. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
84%
Nekem nagyon megbánták a cicijeim:( Fiatalabb koromban elég durva jojó.effektus ment végbe rajtam, a hülye fogyókúráimnak köszönhetően, erre a szép kis cickóim vesztettek feszességükből és formájukból - de továbbra is nagyok maradtak. Szóval nem fogytak le, de mégsem maradtak szépek.
2011. jún. 13. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Igazából semmi bajom nem lenne a testemmel, ha izmos lenne...
2011. jún. 13. 11:42
 8/15 anonim ***** válasza:
34%
Hidd el, ha egy fiú igazán szeret, észre sem veszi a narancsbőrt. Egyébként is szerintem tökéletes alakod lehet!
2011. jún. 13. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Fiú is van a dologban, aki igazából dicsért, mikor fürdőruhában látott... de azért mégis. :(
2011. jún. 13. 12:37
 10/15 anonim ***** válasza:
39%
Milyen túlzás? Én most 173 centiméteresen vagyok 56 kiló. akkor amikor 165 voltam asszem 47 vagy 48 voltam és van rajtam izom és még annyi zsír is amennyi kell. Ez egy pont jó cél. Amúgy ugyanilyen magassággal és súllyal van egy fiú osztálytársam az egyik legdagattab az osztályba és lóg a hasa meg minden. Ez nem az ideális. Persze ha 20 éve sportolsz mint Armstrong és rengeteg izmod van akkor talán. De az hogy 15 évesen narancsbőröd van az ciki, ronda és egyáltalán nem normális!
2011. jún. 13. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!