Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Gondjaim vannak a fejéssel,...

Gondjaim vannak a fejéssel, segíthet a nagy teljesítményű mellszívó?

Figyelt kérdés
Egyre kevesebb a tejem, de babám még csak 3 hónapos. Van új kézi mellszívóm, jó minőségű, medela harmony 2 fázisú, de nem tudok vele fejni, csak nagyon keveset. Most gondolkodom, hogy esetleg kölcsönzök ilyen kórházi fejőt. De nem tudom, hogy az használ-e, lesz-e tőle több tejem? Ha van tapasztalatok, kérlek írjatok! Ja, amúgy elkezdtem újra a teázást is. A babám is próbálom sűrűbben rátenni, de ő nem hajlandó szívni gyakrabban.
2012. jan. 18. 21:55
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Igen, köszi, már elolvastam. Holnap érkezik pont a kis méretű tölcsér.
2012. jan. 19. 22:51
 12/13 xStefix ***** válasza:

Mennyi volt ez a nem elég hízás?

Súlyduplázással kapcsolatban hol tartotok? (kezdősúly, mostani súly)

Hossznövekedés?

Egyéb változások? Fogzás, mozgásfejlődés stb.

EGYÉB ZAVARÓ JELEK, amik SZINTÉN arra utalnak, hogy a babád ÉHES MARAD ennyi szopizás mellett? (!!!)


Csak azért, mert sokkal gyakrabban mondják ezt az orvosok (és nyúlnak rögtön tápszerért), mint ahogy indokolt lenne! Van egy tizesem, hogy a fenti dolgokat nem kérdezték meg tőled a tanácsadáson (ezzel összefüggésben)...

2012. jan. 21. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

3790grammal jöttünk ki a kórházból, 4000grammal született. Első hónapban 1200 gramm, másodikban 600gramm, legutóbbi mérésen 5810 gramm volt.

Az új tölcsérrel sem tudok jobban szívni, hiába kisebb. Ennél kisebb nincs.

Elkezdtem újra a teát, a napokban egy kicsit jobban evett.

10-én volt három hónapos. Most kölcsönöztem ki mérleget, méregetem, de alul lelóg kicsit a lába, így nem tudom mennyire megbízható. Egy kis bodyba mérem. Érdekes, hogy este 5,81 volt, reggel meg 6,120. (aztán meg jól rámcsurgatott :) )

Amúgy meg minden rendben vele, 40/40 a fej/mellkas, 62 cm. Ügyes, erős, figyelmes, mozgékony, vidám, kiegyensúlyozott. Lehet, hogy mégis rendbe lesz minden? Nem tudom, nehéz időszak ez. Tápszert nem akarok adni neki. Minek? Tejem van, csak nem mindig akar enni.

Csak valahogy ki tudnám fejni a maradékot..... De nem megy.

2012. jan. 21. 15:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!