Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Anyukák, akik tápis pótlást...

Anyukák, akik tápis pótlást adtok babáitoknak! Milyen tapasztalataitok vannak a tápszerekkel kapcsolatban?

Figyelt kérdés
2 hónapos a kisfiam, és apadozni kezdett a tejem. Már mindent kipróbáltam, nem elég, pótlást kell adnom neki. Most még meg tudjuk oldani anyatejjel, mert az első néhány hétben nagyon sok tejem volt, fejtem és lefagyasztottam. De hát ugye a készletek végesek, nemsoká eljutunk a tápszeres pótlásig, amitől nagyon félek, mert a kisfiam elég hasfájós, és a kaki is nagy erőlködések árán jön csak neki (pedig teljesen híg). Hogy viselte a babátok, amikor tápszert is kapott, okozott-e valami gondot?
2009. máj. 27. 19:58
 1/1 anonim ***** válasza:

Aptamiltól hasmenése, Humana-tól szorulása volt, de nagyon!

Az én lányomat a BEBA HA Start Aktív hozta rendbe. Ne félj a pótlástól, sokan vagyunk így, és egészséges babánk van!

Az én lányom 2,5 hós korában már csak tápszert kapott (sajnos), egészséges, vidám kislány (7 hós)!

A Start Aktív bifiduszos, segíteni fog!

2009. máj. 27. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!