Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Milyen tapasztalataitok...

Milyen tapasztalataitok vannak az urtica urens 5-tel kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Egy hatalmas tévedés miatt 15-öst kaptam, ami miatt egyszeri 5 bogyó bevétele után egy éjszakára elapadt a tejem! Azóta már vettem be az 5-ből, valamennyi vissza jött, de nem látom többnek!

Kinek mennyre hatott és mennyi idő után?


2010. jún. 13. 21:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem először hatott kb 3 napig, aztán szép lassan elapadt a tejem. 3.5 hónaposan kezdődött, 2 héttel később már alig volt valami.
2010. jún. 13. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia,nekem hatott!Szülés(császáros voltam)után nem akart beindulni a tejem,5.nap anyukám vett és behozta a kórházba,másnap estére nagyon bedurrant!

10 hónapig szoptattam,még fejtem is pluszba le!

Én csak pár hétig szedtem,meg néha akkor,ha úgy éreztem kevesebb a tejem!

Remélem vissza tudod hozni!

Szurkolok!

2010. jún. 13. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én is akkor kezdtem szedni, mikor kevesebb volt a tejcsim. De nálam is bevált. Néhány hétig szedtem, aztán szedtem ricinus communis-t. Ez is homeos tejszaporító bogyó. Az is jó volt. Most nem szedem egyiket sem.

Olyankor szoktam én is szedni pár napig, ha úgy érzem kevesebb a tej.

2010. jún. 14. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem semmit nem hatott, vettem 6000 ft- ért motherlove kapszulát, na attól sem lett több, de mikor popcornt ettem (1 zacsi mikrós otthon kell pattogtatni)másnap rengeteg volt tőle, szóval napi szinten pattogtatott kukoricát ettem. Próbáld ki:)
2010. jún. 15. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!