Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Hogyan készüljek a szoptatásra...

Hogyan készüljek a szoptatásra? 1 éves fiam mellett hogy tudom majd nyugodtan táplálni a picit?

Figyelt kérdés

sziasztok! várom a kistesót és nagyon tartok a szoptatástól. a fiam akkor lesz 1 éves, vele nagyon nehezen ment minden. alig volt tejem és így hetekig ki se szálltunk az ágyból, állandóan szopott. végül pótlást kapott, mert elkezdett fogyni. iszonyú kudarcként éltem meg.

most elhatároztam, bármi lesz, nem adom fel, mindenképp ügyesebb leszek.

viszont aggaszt, hogy az akkor 1 éves fiam mellett hogy tudok majd -eleinte akár óránként- szoptatni. Ha hasonlóképp meg kell küzdenem a tejért, hogy fog ez sikerülni, miközben el kell látnom és foglalkoznom kell a bátyóval is?

most nagyon beparáztam... volt valaki hasonló helyzetben? vagy van ötletetek, hogyan készüljek a nehéz kezdeti időszakra?

a nagyik délutánonként 1-1 órára tudnak majd foglalkozni a kisfiammal, egyébként hármasban leszünk, mert apa reggeltől késő estig dolgozik...

Előre is köszönöm, ha veszitek a fáradtságot és válaszoltok!


2009. máj. 30. 10:31
 1/2 anonim válasza:
helló én is hasonló helyzetben voltam vagyok mint te bár nekem 2 év külömbség van a gyerkőcök között és nekem tejem is van bőven.De még ígyis nagyon nehéz.ÉN UGY OLDOTTAM MEG EZT A BROBLÉMÁT HOGY MINDIG ODA ENGETTEM A NAGYOBBAT IS HA AKART HOZZÁ ÉRHETET HA AKART Ő IS SZOPIZHATOTT.NEM SZABAD NAGYON ELTILTANI A BABÁTÓL MERT ABBÓL CSAK NAGYOBB PROB LESZ SOK-SOK TÜRELEM KELL HOZZÁ DE HIDD EL MEG OLDHATÓ.MINDENBEN ENGEDD HOGY SEGÍTSEN NEKEM A KISLÁNY KENI BE A BABA FENEKÉT PELENKÁZÁSKOR.NAGYON ÉLVEZI ÉS ÍGY MEG VAN OLDVA EGYSZERRE A KETTŐ.SOK SIKERT ERŐT EGÉSÉGET KÍVÁNOK NEKTEK.
2009. jún. 11. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, hogy válaszoltál! Nektek is minden jót!
2009. jún. 12. 10:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!