Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mitől van ez? Mi lett a tejemmel?

Mitől van ez? Mi lett a tejemmel?

Figyelt kérdés

SOS segítséget kérek! Eddig rendben volt minden, volt elég tejem, babám 5 hét alatt 1,5 kg-t hízott, csak anyatejes, igény szerint szoptatok.

Tegnap kipróbáltam, hogy ha megiszok egy alkohol mentes sört mennyire durrannak be a melleim, rengeteg tejem lett 2 perc alatt szopcsi után 75 ml-t fejtem le.

Nagyon boldog voltam. De ma ugyanúgy megittam egy üveg alk. ment. sört + 4 L almalevet de egész nap alig volt tejem, estére pedig már a fagyasztott tejhez kellett nyúlnom. Mitől van ez? el fog apadni a tejem?


2009. máj. 30. 20:43
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Elöször is, majdnem mindegy, hogy mit iszol, a folyadék mennyisége a fontos.

A kérdésedre válaszolva pedig: ilyen hirtelen nem szokott a tejtermelés leállni, valoszinübbnek tartom, hogy valami miatt ideges/feszült/stresstel vagy, probálj lelazulni. Az is lehet, hogy a hormontermelésed változik - szoptass ugyanugy tovább, mint eddig és pár nap alatt vissza fog állni a régi rendszer. (Csak legetöleg ne adj üvegböl a babának, mert onnan könnyebb neki szopni és utánna esetleg nem akar töled szopni.)

2009. máj. 30. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!