Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » 4 és fél hete szültem, azóta...

4 és fél hete szültem, azóta szoptatok, egy hete állt el a vérzésem, de tegnap fájt az alhasam, éjjel pedig megjött, lehet, hogy ez már menstruáció?

Figyelt kérdés
2012. febr. 2. 14:26
 1/3 anonim ***** válasza:

Előfordulhat, de nem valószínű.

Gyakran van így, hogy úgy tűnik, vége, aztán akár egy hét után is még újabb löket érkezik, erős vérzéssel.

Ezért kell 6 hetesen menni kontrollra, bár van, akinek akkorra sem áll még el teljesen.

2012. febr. 2. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem ez sokáig ment. Elállt, majd valamikor újrakezdte. Nekem ez még nem mensi volt (6 hetes kontrollon is elkezdtem vérezni...). Doki mondta, hogy ne lepődjek meg, ez előfordulhat. 6-8 héttel a szülés után még lehet ilyen, anélkül, hogy baj lenne. Én lassabban tisztultam, mint egyesek.
2012. febr. 2. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem is ez volt. Szülés után csak néhány napot véreztem, aztán a 4. héten iszonyú erősen elkezdődött. Vizsgáltak is, de nem lett meg az ok. Végül kb, egy hét múlva újra elmúlt. Ha nagyon erősen vérzel, azért menj el orvoshoz, hogy megnézze biztosan nem maradt e vissza egy kis db méhlepény. Meg én valami érszűkítő cseppeket is kaptam, a nevére már nem emlékszem.
2012. febr. 3. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!