Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » 4 hetes kisfiam szoptatom,...

4 hetes kisfiam szoptatom, pár napja azt vettem észre, h a bal mellemben nincs annyi tej. Most is csak 50et sikerült belőle szopni. Eddig ömlött a tejem a pólóim úsztak. Mitől van az h most meg kevés van benne? Mit csináljak h ismét sok legyen?

Figyelt kérdés
Próbáltam utána fejni de csak pár cseppet sikerült.:( Sok folyadékot iszok amúgy. Lactoherbet is újra iszom.
2009. máj. 31. 17:30
 1/5 anonim ***** válasza:
szerintem nem függ a folyadék minőségétől, csak a mennyiségétől. lehet kicsit sokat vállalsz baba ,mellett, pihenj többet,megvár a munka, babát nem érdekli a mosatlan. Fejni rendszeresen kellene, én 6-8 hónaposig 1ciciből szoptattam, a másikat próbáltam fejni. aztán jött a nyár, meleg lányom sem akart már rám izzadni így el-el maradoztak a szopik. persze akkor már pépeket evett...1,5 évesig szopizott.Nyugi, türelem, kitartás
2009. máj. 31. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Anyu még mindig segít így csak pihenek a baba mellett. Eddig csak akkor fejtem amikor nagyon be volt durranva és hogy könnyítsem a melleimen. Rosszul csináltam? :(
2009. máj. 31. 18:00
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!

nyugi nincs semmi baj ugyan igy voltam én is a bal mellemből sokáig mindig kevesebb volt,de mondjuk arra a mellre kevesebbszer is raktam...

Jobban eröltesd a ball melledet,ne te fejegesd hadd hogy a pici szopikálja ki,vagy csak hadd cicizen :)

Nálunk 4 hetesen egész nap cicin volt... most múlt 4 hónapos és még mindig van böven tejcim,nem szabad megilyedni az elején!!!!lesz ott még tejci :))

2009. máj. 31. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Először is ne idegeskedj,ne stresszelj,mert az a legnagyobb ellensége a tejtermelésnek.Ha anyukád segít,

akkor csak magatokkal foglalkozz.Minél többször tedd mellre. Az első 6hét az összeszokás és a tejtermelés beállásának az ideje. Arra figyelj hogy azt a mellet amiből evett,fejd le hogy ne maradjon benne a hátsó zsírdús tejből,mert akkor kevesebb az utántermelés. Ha netán két mellből szoptatod akkor azt a mellet fejd le "teljesen" amiből először adtál neki és következő alkallommal azzal kezd amiből utoljára kapott.Egy kis idő elteltével reagál a szervezeted és minden rendben lesz. Bízz magadban és a babádban!! Majd írj hogy mire jutottál!

2009. jún. 1. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi nektek, fejném én de csak pár csepp jön. :( Ma már 35-ket eszik. Kezdek kétségbe esni.:((( Amikor csak kéri adom neki mert biztos éhes.
2009. jún. 1. 16:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!