Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » 2 hónapos babámat szoptatom....

2 hónapos babámat szoptatom. Szopi után fél órával, kb. 1 órán keresztül tűszúrásszerű fájdalmat érzek abban a mellemben, amelyikből evett a kicsi. Ez normális dolog, vagy menjek orvoshoz?

Figyelt kérdés
2008. máj. 23. 10:19
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem érzel csomót a melledben, ami esetleg fájdalmas,vagy lázad sincsen akkor szerintem nem kell az orvos. A tűszúrásos fájdalom szerintem azért van, mert a szopás után termelődik a tej, én bizsergést éreztem, elég kellemetlen volt. Lehet az is, hogy apró mikrosérülések keletkeznek a mellbimbódon és azt érzed...Annyira intenzíven működnek ilyenkor atejmirigyek, hogy én állandóan furcsán éreztem magam, főleg az elsö 3-4 hónapban.
2008. máj. 23. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Én is érzek ilyet amikor teljesen kiüriti a kisfiam a mellem szerintem is termelődik a tej. Amikor nem ürül ki teljesen akkor nem érzem.
2008. máj. 23. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Velem ugyanez történt,mint ahogy leírtad.Csak 9-10hónapos volt a kisfiam.Addig fajult a dolog,hogy volt,hogy már sírtam annyira fájt.Dokihoz mentem,nem tudott semmit mondani rá.Talán nagyon erősen szívja a baba,az izmok elfáradnak.Azt mondta cataflan-t szedhetek.Ez nem árt a babának.(napi 2)Szerencsémre le tudtam csökkenteni napi 2-re a szopit.Mindig előre bevettem,mert már annyira fájt,hogy egy percet sem akartam belőle elviselni.Aztán azt a cicit elapasztottam.Egy cicivel folytattuk 11 hónapos koráig.Ez is elkezdte a fájdogálást,aztán el is fogyott a tejem.

Még nagyon pici a babád,próbáld meg megtalálni a megoldást.Kérdezz meg több dokit is,hátha okosabbak mint az enyém.Kitartás!!!

2008. máj. 23. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia.Azt érzed amikor a tejed trmelődik.Ez az érzés majd elfog múlni.Én 2 évig szopiztattam, és 5-6 hónap körül már nem éreztem.(vagy megszoktam)
2008. máj. 23. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!