Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szülés után nagyon megmaradt...

Szülés után nagyon megmaradt az aranyerem, még szoptatok, meg lehet ilyenkor müttetni?

Figyelt kérdés
2009. jún. 1. 11:35
 1/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Sajnos én is ebben a cipőben járok, holnap megyek vissza a 6 hetes kontrollra majd rákérdezek a nőgyógyásztól mi erről a véleménye, ha mond vmi értelmeset akkor majd tájékoztatlak!

Minden jót!

2009. jún. 1. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm, kiváncsian várom!
2009. jún. 1. 15:54
 3/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Hát nem mondott újdonságot a doki, miután közöltem vele, hogy rajtam már nem segítenek a kúpok, a krémek,a fürdők, talán már a ráolvasás sem :)

Szóval azt mondta, hogy keressek fel egy sebészt, és vele beszéljem meg a dolgot :(

Majd körülnézek itt a neten, láttam egy erre szakosodott klinikát Székesfehérváron, de még nem kapkodok.

Ha tudsz vmi jó infót, légyszi oszd meg velem!

Minden jót!

2009. jún. 3. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Én Pécsen találtam egy Theta Központot, ahol megműtik, a részleteket még nem tudom, de hamarosan kiderítem. Kicsit félek, így még várok picit. Pedig ha a szülést kibírtuk akkor talán ezt is simán ki lehetne.
2009. jún. 3. 15:33
 5/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Megint én vagyok :)

Láttad már ezt az oldalt? Az oldal alján van egy kép előtte-utána. Azért egy kicsit megnyugodtam, hogy az enyémnél sokkal durvábbak is vannak.

Itt tök jól leírják a műtét.

[link]

2009. jún. 4. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Hú ez nagyon durva! Szerencsére az enyém sem ilyen előrehaladott, de az tuti, hogy bármilyen is kezeltetni kell.
2009. jún. 4. 16:04
 7/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Megint én vagyok (az uccsó)

Most voltam dokinál (Győrben egy proktológus) és képzeld kiderült, hogy nem is aranyerem van. Hát ezért nem használt a sok kúp meg kenőcs.

Ő adott spéci kúpot, meg kenőcsöt, meg nagyon sok folyadékot kell inni, meg napi 2 kiskanál lenmagot enni.

Azóta nem vérzik, nem fáj, a kis kitüremkedés sajnos megmaradt, de lézerrel el lehet tünteni. (17,000+ 4,000 a szövettan, így várok még vele :)

Amúgy polipot és sipolyt is talált, de azt mondta, hogy olyan kicsi, hogy nem kell műteni.

Menj el te is orvoshoz, ha teheted.

Ja csinált rectoscopiát is, nem olyan szörnyű.

Ha még szoptatsz akkor nem csinálják, legalábbis ő nem!

Minden jót!

2009. dec. 15. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy leírtad, aranyos vagy. Gyűjtök erőt és én is elmegyek, még mindig elég kellemetlen. Már nem szoptatok, így igazán semmi akadálya nincs, hogy én is megnézessem.
2009. dec. 15. 15:23
 9/10 anonim ***** válasza:

Gyűjts egy kis erőt, mert tényleg nem is volt annyira rossz, mint amennyire vártam :) Remélem nem lesz semmi gondod!

Boldog karácsonyt!

2009. dec. 19. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm, én is viszont kívánom!
2009. dec. 19. 13:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!