Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Ajánlanál szoptatós melltartót...

Ajánlanál szoptatós melltartót? Kicsit problémás vagyok, hátha tudsz segíteni!

Figyelt kérdés

Nagyon nagyok a melleim és még lógnak is, nem kicsit. 95E-s melltartót hordok. Az első gyereknél vettem egy Triumph-ot, és ha lehajolok, akkor kiesik :)

Használtam egy Dorina márkájút, valószínűleg most is veszek, mert az jó volt. Tudsz esetleg másik márkát ajánlani, ami csinibb is?


2012. febr. 4. 16:02
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem canpol márkájú van. Csininek nem mondanám, de kényelmes, és nem esek ki belőle (85D-s-et hordok), szóval nekem bevált.


(és van egy ilyenem a sötét ruhák alá: [link] de ez úgy látom sajnos nincs E kosárral :( )

2012. febr. 4. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Anita márkájú melltartó. Nem olcsó, de nagyon jó, az egyik ismerősömnek G kosaras melltartót kell hordania, itt kapott.

[link]


Egyébként bármilyen hihetetlen, jó a tv-shop-os Ahhhbra is, főleg éjszakára. Én már nem szoptatok, de nekem is nagyok a melleim (szintén DD-E kosár kell), ugyan nem olyan, mint egy szuper merevítős fazon, de kényelmes és rugalmas. A vaterán már 1000 Ft körül is van, én is onnan rendeltem. Otthonra kiváló.

[link]

2012. febr. 4. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem 90/E a méretem és én a bonprix,hu oldalról rendeltem magamnak szoptatós melltartót.

2012. febr. 5. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm!!!
2012. febr. 5. 22:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!