Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Már tápszert eszik a babám,...

Már tápszert eszik a babám, mikor lehet bébiételt adni neki?

Figyelt kérdés
Mikor kezdtétek el a babátokat bébiétellel etetni?? Vagy mit adtatok neki először??
2009. jún. 2. 14:05
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Mi 5,5 hósan kezdtük el a hozzátáplálást, mert az anyatejtől már nem hízott annyira.

Először barackot kapott, majd sárgarépa, alma, krumpli, cékla, cukkini, spenót, banán. MINDIG csak délelőtt szabad új ízt kóstoltatni és csak 2-3 kanállal. Ha minden oké, akkor másnap délelőtt már 6-7 kanállal, majd 3. nap 10-12 kanállal. Ha minden oké (nincs kiütés, hasmenés) akkor utána azt az étel simán adhatod neki. Heti 1 új ételt lehet csak kóstoltatni!!!


Sok sikert az új ízekhez!


13 hós baba anyukája

2009. jún. 2. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mi 4 hónaposan kezdtük el a hozzátáplálást, mert a tápszert is alig akarta enni.kapott: almát, barackot, sárgarépát, burgonyát. és tejpépet.

Fokozatosan kostolgattatam vele.

2009. jún. 2. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
én 6 hos korában kezdet el a hozzátáplálást most kilenc hós mindent megeszik én nem csak délelőtt adtam neki bébiételt amit én mindig magamnak csinálok mai napig hanem délelőtt és délután is sőt elöször kapott répát krumplit almát babánt meg sorolhatnám most már tök soska cékla stb mindent eszik én reggelre túrókrémet adok 9 kor 12 kor főzeléket 15-16 kor gyümölcsöt 20 kor főzeléket és reggelig alszik én nem hetekig szoktattam egy kajához hanem három napigb adtam eg félét utánna a másikat nem kell ugy megijedni a széklete is változni fog néha többször néha kevesebbszer kakilik illetve az állaga is más lesz remélem segithettem
2009. jún. 3. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!