Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Aki csak fejt az a baba 6...

Aki csak fejt az a baba 6 hónapos kora után hányszor és mennyit fejt?

Figyelt kérdés
2009. jún. 3. 09:06
 1/3 anonim ***** válasza:

Én 2 hónapos korától fejtem a lányomnak. Sajna mire 6 hónapos lett, márcsak napi 60-70 ml-t tudtam fejni. De ha neked van még bőven, akkor fejd napi 3-4 szer, hogy nehogy elapadjon és kapjon a lehető legtovább anyatejet.


Sok sikert és kitartást

2009. jún. 3. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

én bizony kezdetben (4 és fél hós kora óta) napi 6-7-szer fejtem. utána fokozatosan csökkentettem mindig eggyel. most 9 hós és napi 2x fejek.

régen napi 800 ml, most napi 4-500 ml jön le.

2009. jún. 3. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én az első perctől fejek. Eleinte háromóránként és még hajnalban is felkeltem mert nem bírtam ki reggelig. Akkor a baba evett olyan 700-800 ml-t és még minden nap tettem el a fagyóba 500-600 ml-t. Majd lassan elmaradtak a hajnali fejések. És kb. 5 hós kora óta már csak reggel, 3 órakkor és este fejek. Tehát 3x. Egy alkalommal van, hogy lejön 300 ml, de van hogy csak 160 ml. A kevesbb általában a 3 órakkori fejés, mert délelőtt nem sokat eszek-iszok és ez meg is látszik ilyenkor.
2009. jún. 3. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!