Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mennyit eszik 6-7 hetes babátok?

Mennyit eszik 6-7 hetes babátok?

Figyelt kérdés
Kicsit el vagyok keseredve. Néhány napja még 100 g-okat is megette a babám, most meg 60-80 g-okat eszik tápszerből. Elég nehezen jön a kaka. Valami baja lehet?
2009. jún. 3. 15:20
 1/4 anonim ***** válasza:
szoptatni nem tudod?
2009. jún. 3. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szokott szopizni is,csak sajnos kevés a tejem,ezért pótolni kell. Minden második evés tápszer.
2009. jún. 3. 15:38
 3/4 anonim ***** válasza:
Az én babám is ennyit eszik,neki is minden második tápszer,Cicizni mindkét mellből szokott,de így is max.2órát bír ki.Tápi után meg 4órát is alszik.Pedig 70-80g.megállítja.3350gr-al született,most majdnem 5 kiló 6 és fél hetesen.Ne aggódj!
2009. jún. 3. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia! Az en babam 8 hetes,es ujjszulott koraban siman tobbet evett,mint 6 hetes koratol.3350 gr szuletett,most 5600 gr.2-3 orankent eszik 60-140 gr kozott,nappal eszik atlagba 80gr-kat,megis ragad a vesejere,mert heti 2-300 grammokat hizik.Szerintem erettebb lett a tejunk.Pocakfajasra nekunk nem jott be se az infacol,se az espumisan,most probaljuk a Protexin Restore-t.Tekeredik allandoan szopi kozben,erolkodik,es 5-6szr kakil.... :-)
2009. jún. 3. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!