Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szoptatás alatt lehet enni...

Szoptatás alatt lehet enni hagymás májat? Azt tudom, hogy terhesség alatt nem lehetett.

Figyelt kérdés
2009. jún. 4. 13:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Én a terhesség és a szoptatás alatt is ettem. Nem tudok olyanról, hogy miért ne ehetnél.
2009. jún. 4. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
én is ettem.
2009. jún. 4. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Miért nem lehetett? Én simán ettem májat és egy gyönyörű, egészséges, most 7 hónapos lányom van. Ja, és anyatejes és szoptatás alatt is ettem májat, semmi baja nem volt. Amúgy az, hogy a babának mitől fáj a hasa, nem mindenkinél egyforma. Én mindent ehettem, szerencsére nem volt hasfájós a Bébikém.
2009. jún. 4. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Ez akkora hülyeség, lehet, nem lehet, mit lehet... Egyél mindent, ami jólesik, a terhességet nem befolyásolja. Alkoholt ha lehet ne sokat (1-1 pohár bor belefér), de nincs más tiltólistás.

Szoptatás alatt csak akkor kell kicsit odafigyelni, ha hasfájásra hajlamos a picur. Ekkor is csak az első 3 hónapban és csak a karfiolra, káposztára, hasonló puffasztó ételekre.

2009. jún. 4. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!