Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » 8 hónapos a kisfiam. Már...

8 hónapos a kisfiam. Már sosem lesz elég neki a tejci? Lehet még több a mennyiség? Vagy inkább egyre kevesebb lesz.

Figyelt kérdés

Estére kellett neki pótolnom tápszerrel, mert nem volt annyi tejem, hogy jóllakjon. 70 tápit bevágott mellé, pedig eddig nem kellett neki. Már eszik mindent amit ebben a kórban lehet, de sokat cicizett is mellette.

Olyan nehéz beletörődni.... szerettem volna legalább egy éves koráig szopiztatni. Ráadásul olyan kis cicifüggő a drága, képes szívni a semmit...:(

Hatnak ilyenkor még a "csodaszerek"?


2009. jún. 5. 22:06
 1/1 anonim ***** válasza:
Szoktad még fejni szopi után? Mivel már egyre többet esznek ebben a korban szilárdból is, lehet, hogy ezt megérezte a cicid. Az én fiam 9 hós, nálunk is "apadás" van, de úgy vettem észre, hogy mióta újra intenzíven fejem, azóta több lett. A bamámnak elég a szopihoz, csak én abból főzök neki más kajákat is.
2009. jún. 6. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!