Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szoptatos anyukak minden...

Szoptatos anyukak minden szopas utan kifejitek a felesleget? Felek hogyha kifejnem a babam elol fejnem ki mivel igeny szerint szopizik

Figyelt kérdés
2012. febr. 24. 19:44
 1/5 anonim ***** válasza:
amit kifejsz azt nyugodtan odaadhatod neki cumisüvegböl
2012. febr. 24. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

én soha nem fejek, csak ha csomóm van (repülés után sajnos nekem mindig lesz)

igény szerint szoptatok, a baba beállítja magának a tej mennyiségét, szerintem felesleges fejegetni, főleg cumiztatni

második babámat szoptatom, az elsőt 2 évig szoptattam (ebből fél évig csak anyatejes volt) és nálunk a családban senki nem fejt, mindenki 2-3 évig szoptatott

2012. febr. 24. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én sem fejtem. Próbáltam, mert nem volt elég tejem, és mondták ha sokat fejek majd több lesz. Hát nem lett, gondoltam akkor meg mit szenvedjek, hogy még fejek is, aztán meg cumiztatom, azt meg mosni esetleg sterilizálni kell..Ha van elég tejed és nem akarsz fagyasztani a későbbiekre, akkor nem kell fejned.
2012. febr. 24. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Igény szerinti szoptatásban pont az a nagyon jó és könnyű, hogy az esetek többségében nem kell fejni:). Arra kell csak figyelned(azért, hogy a baba ne egyen túl sok ún. első tejet, ami hasfájást okozhat), hogy ha kb. két órán belül őjra mellre teszed, ugyan arra tedd, amelyiken az előzőt befejezted. így megkapja a "hátsó tej"et.
2012. febr. 24. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én sem fejek egyáltalán.Az elején azért nem mert nem volt rá időm a baba mellett utána meg nem láttam értelmét.Pár cseppet szoktam csak fejni,hogy be tudjam adni a babának a Vigantol cseppet.
2012. febr. 26. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!