Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mit lehet tudni az Alfalfa...

Mit lehet tudni az Alfalfa D6-ról, illetve hol lehet itthon beszerezni? A patikákban nem is hallottak róla.

Figyelt kérdés
2009. jún. 8. 09:36
 1/2 anonim ***** válasza:
Ezt már én is akartam kérdezni mikor a tejtermelésem a padlón volt. Olvastam róla és kértem a gyógyszertárban ahol homeós cuccokkal is foglalkoznak,de nem hallottak róla. Sajnos nem tudom hol olvastam hogy esetleg ott rákérdezzek. Ha megtudok valamit írok.
2009. jún. 8. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia! Bp-en, a Gazdagréti patikában van ilyen, www.homeopatika.hu. Én ma reggel írtam neki egy mailt, és nagyon kedvesek voltak, pár óra múlva válaszoltak is, és vidékre is kiküldik postai úton. Ajánlják még mellé a oleum ricini D6-ot is. Egy doboz 2230 Ft, de 1000-1200 db van bennük, a postaköltsége még 1000-1200 Ft. Napi 4*5 golyót kell enni, ha megindul a tej le kell csökkenteni 1*5 golyóra.
2009. szept. 14. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!