Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Hogyan kezdjem el az 5 hós...

Hogyan kezdjem el az 5 hós babám hozzátáplálásá? Tejcsit kapott csak eddig. Mi a módszeretek?

Figyelt kérdés
2009. jún. 8. 17:26
 1/2 anonim ***** válasza:
0%
Eleg orult dolog, de nekem a modszerem a gyerek kivancsisagat elkapni. En most a masodik gyerekre varok, mikor lesz eleg kivancsi:-) Az elso 11 honaposan elcsent egy nektarint, es ugyan ott alltam ugrasra keszen a mag miatt, de aztan egyedul tok ugyesen korberagta, addig volt kizarolag tejcin, onnantol heti egy-ket barackkal lett tobb a kaja (barackot csak puceran, lavorban erdemes:-). Aztan mindig azt adtunk neki, amit kinezett a szankbol, es ugy iteltuk meg, hogy eheti. Vele nagyon jol sierult, szinte nem is volt turmixolos pepecselos idoszakunk, csak kockazos. A masodik kb. 1 honapja, 9 honaposan elcsent egy almaszeletet a nagytol, azota is neha kerult egy-egy almaszelet a kis kezebe, nezegeti jatszik vele, kicsit megszivja, de csak mint jatek erdekli, szoval vele meg nem tartunk ott, hogy hozzataplalas. Varom mar nagyon, hogy barackszezon legyen, szerintem az neki is be fog jonni:-)
2009. jún. 9. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2009. jún. 22. 17:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!