Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Honnan lehet tudni, hogy most...

Honnan lehet tudni, hogy most már le kell-ene szoktatni a gyereket a cicizésről?

Figyelt kérdés
2009. jún. 9. 06:46
 1/3 anonim ***** válasza:
61%
Ha már eszik rendesen a gyerek gyümölcsöt,főzelékeket,akkor fokozatosan leszokik magától is.
2009. jún. 9. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
75%
ha mar eszik mindent rendesen, onnantol csak pszichesen fontos a szoptatas. Ha ez neked teher, akkor nyugodtan elkezdheted leszoktatni, ha nem teher, akkor meg hagyhatod nyugodtan, ilyenkore mar nem lesz "hozzad kötve" a cici miatt, ha a nagyinal van es barmit megeszik, nem fog hisztizni a cici miatt. Nalunk 1,5 eves koraig cicizett a nagy, akkor egy szo nelkül magatol nem kerte mar a cicit (ilyen korban mar soha nem nyomtam be a szajaba, ha keri, ha nem, neki az esti alvashoz, es regel ebredeshez "kellett"), aztan egyszer csak nem kerte többet (lehet, hogy megerezte, hogy en akkor jutottam el oda, hogy ez mar nekem sok volt)
2009. jún. 9. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
72%
Azt majd Ő fogja megmondani:) elutasítja és nem kéri mjd a cicit.
2009. jún. 9. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!