Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mikorra fog ez beállni?

Mikorra fog ez beállni?

Figyelt kérdés
Az egyik cicimben szinte alig van tej (20-30ml).A másikkal nincs gond,de az meg nem tudja pótolni még a másik helyett. Aki hasonló helyzetben volt,mikorra állt be az egy cicis evésre a szervezet,mert én már 5napja szenvedek vele. Kislányom 3,5hós és eddíg nem volt semmi gond.
2009. jún. 9. 17:02
 1/3 anonim ***** válasza:

Sajnos nem ugyanannyi tej van a cicijeidben. Én is egy mellből etettem, de egyik napról a másikra nekem is lecsökkent az egyik 20 ml-re. Szóval vissza kellett állnom a két mellből etetésre.

Én amúgy azt csináltam, hogy a rossz cicivel kezdtem, aztán jött a jó és végül megint visszaraktam a rossz cicire. Vagy esetleg a rossz cicis etetés után mellszívóval kicsit megdolgozhatod, hogy kapjon ingert, hogy kéne még tej.

De szerintem ha a babót rakod vissza, akkor egyszerűbb. 10-20 perccel szopcsi után ismét van benne egy kis tejcsi.

2009. jún. 11. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Tudom hogy nincs benne egyformán. Ebben mindíg kevesebb volt, de nem ennyi. 160 körül szokott lenni és valamiért már egy hete nincs benne. Próbáltam a fejést is. marad az egy melles etetés, ha sikerül annak az egynek megtermelni :(
2009. jún. 11. 16:18
 3/3 anonim ***** válasza:

Állítólag a két mell termelődése egymástól független. Lehet, hogy abból más pózban kellene szoptatnod.

Na meg ugyebár minden gyereknél van egy kedvenc cici és lehet, hogy ebből nem elég gyorsan vagy túl gyorsan folyik a tejcsi.

2009. jún. 11. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!