Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Honnan lehet tudni hogy a...

Honnan lehet tudni hogy a babám mien vércsoportu?

Figyelt kérdés
A korházi papíron nem találom
2009. jún. 10. 08:43
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekünk rajta van a korházi zárón meg beírták a kiskönybe is.
2009. jún. 10. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
nekünk sem néztek vércsoportot a kh-ban. 10 hetesen voltunk vérvételen (egy betegség kapcsán), és akkor külön szóltam, hogy ixeljék be a beutalón - így tudtuk meg végülis.
2009. jún. 10. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
a kiskönyvben hova írták mert én nem találom
2009. jún. 10. 08:49
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekünk sem volt rajta a kórházi papíron, sőt a kiskönyvben még csak a helyét sem találtam meg, ahová be kéne írniuk.
2009. jún. 10. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Alapból nem nézik a vércsoportot egészséges babánál.

Az én lányomnak sincs rajta a papírjain.

Pl Rh összeférhetetlenségnél nézik (anno nálam, amikor születtem), meg talán sárgaságnál is, de ebben nem vagyok biztos

Gyerekorvos, ha rendes, írhat beutalót vércsop. meghatározásra (vérvétel), de ok nélkül nem szoktak.

2009. jún. 10. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
első vagyok. Születés után 3nappal vettek vért több babától a fejükön keresztül. Úgy adták ki reggel a csecsemős nővérek,hogy be volt kötve a fejük. Nekem rajta van a zárón és a védőnő beírta a kiskönyvbe. Igaz tényleg nincs helye. Kicsit besárgult a babám de még azelőtt vették a vért tőle. Sőt a zárón ez is rajta van: Laborvizsg. fvs:14,2 vvt:5,4 hgb:193 ezek véreredmények.
2009. jún. 10. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Minden babától vesznek vért a sárgaság szintjének megállapítása miatt és vérképet is néznek, de a vércsoport meghatározást általában csak Rh- anyukák babáinál végzik el, mert náluk ennek megállapítása elengedhetetlen. Ha kíváncsi vagy rá, milyen vércsoportú a babád, kérj beutalót a laborba.
2009. jún. 10. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Alapból nem nézik, én a gyerekorvossal vetettem le vért és elvittem a laborba.
2009. jún. 10. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!